Nový BICOM Optima
intenzivnější účinnost, lepší snášenlivost, větší úspora času.

Biorezonance BICOM ®Jednička v biorezonanci

[Přeskočit navigaci]


jste zde: úvodní » Alergie » Alergie na laktózu


Alergie na laktózu

Nesnášenlivé reakce na laktózu patří k nejběžnějším zdravotním obtížím. Přesto není laktózová intolerance to samé co alergie na mléko. Obě dvě onemocnění se od sebe v celé řadě aspektů liší. My se zaměřujeme na léčbu alergie na laktózu (neboli alergie na cukr), a proto je si důležité říct, jak toto onemocnění spolehlivě poznáte.

Příznaky alergie na laktózu

 • průjem
 • křeče
 • bolesti břicha
 • kručení v břiše
 • respirační projevy
 • odmítání potravy
 • výraznější úbytek na váze
 • zvracení
 • kožní projevy

Většina příznaků je velmi podobná pro alergii na laktózu, tak i pro laktózovou intoleranci, proto není snadné obě dvě onemocnění rozlišit. Pokud trpíte laktózovou intolerancí, tak nemáte alergii v pravém slova smyslu. Tělo má přitomto onemocnění problém se štěpením laktózy. 

Alergie na laktózu

Alergie na laktózu je jiná. Jedná se o typickou potravinovou alergii. Bílkoviny kravského mléka mohou vyvolat klasickou imunologickou reakci. Mezi ně patří kopřivka, průjmy, zvracení a další projevy, které jsme vypsali v příznacích. Nejvýrazněji se tato alergie projevuje v dětském věku, ale může Vás potrápit v dospělosti, protože se velmi těžko vyhnete mléčným výrobkům.

Jak se diagnostikuje onemocnění?

Biorezonanční terapie BICOM Optima

My využíváme pro diagnostiku alergie na laktózu biorezonanční terapii BICOM Optima. S tímto přístrojem je možné bezbolestně a bez vedlejších účinků alergii diagnostikovat a efektivně léčit. 

Jako další možnost můžete podstoupit velmi nepříjemné a invazivní vyšetření, kdy je odebrán vzorek přímo ve střevní sliznici. Lékaři při endoskopickém vyšetření odstřihnou kousek sliznice tenkého střeva, který je poté odeslán na biopsii a důkladně otestován. Další možností je změřit hladinu cukru v krvi po podání laktózy.

Alergie na laktózuCo způsobuje tuto alergii?

Za touto alergií stojí bílkovina kravského mléka a laktóza. Laktóza je mléčný cukr sestávající z glukózy a galaktózy. Mléčný cukr je obsažen ve všech druzích mléka. Normálně se laktóza díky enzymu laktázy produkovaném v těle rozštěpí a je absorbována střevem.

Pokud se enzym netvoří, tělo přecitlivěle reaguje na mléko. Laktóza se nerozložena nebo jen částečně rozložena dostává do tlustého střeva, kde způsobuje obtíže.

Léčba onemocnění

Nejspolehlivější a nejbezpečnější léčbou je dieta. Úplné vyřazení mléčných výrobků není však možné, protože mléko nalezneme ve většině potravin, které denně konzumujeme. Navíc je bezmléčná dieta velmi drahá. Proč tedy nezačít efektivně léčit samotné onemocnění? 

My používáme terapii za pomoci biorezonanceTato metoda je jednoduchá, bezbolestná a umožňuje okamžitě začít opravdu efektivní léčbu alergie.

Komplikace

Nejvážnější komplikací jsou dlouhotrvající průjmy po požití mléčných výrobků. Zvlášť u malých dětí mohou vést až k dehydrataci. Další komplikaci způsobí nedostatek vápníku, který se objeví při dlouhodobém vysazení mléčných výrobků a mléka. Nedstatek vápníku může způsobit bolesti kloubů, kazivost zubů, křeče nebo v extrémních případech i deprese a ztrátu citlivosti v končetinách.

Jsme připraveni Vám pomoci.

Důležité informace Vám sdělíme na telefonním čísle 775 44 77 55
Hovor je nezávazný, informativní a slouží pouze jako podklad pro Vaše rozhodnutí.

Objednávka vyšetření

775 44 77 55

* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou.

Vyplňte zde prosím Vaše celé jméno. (Jméno, Příjmení popř. Titul).

Vyplňte zde prosím Vaší platnou emailovou adresu, na které jste k zastižení.

Uvedete-li telefonní číslo, dovolíme si Vás s nezávazným informativním hovorem kontaktovat sami.

 • Léčení příčin, ne pouze příznaků
 • Celosvětově více než 20000 terapeutů
 • Celostní medicína
 • Bezbolestná terapie i diagnostika
 • Žádné léky, chemie a vedlejší účinky
Chci se objednat na
BIOREZONANCI

Kam pokračovat dále

Sledujte nás na Facebooku

© Všechna práva vyhrazena studio Forbio - Celkové vyšetření zdravotního stavu | Partneři

optimalizace pro vyhledávače