Nový BICOM Optima
intenzivnější účinnost, lepší snášenlivost, větší úspora času.

Biorezonance BICOM ®Jednička v biorezonanci

[Přeskočit navigaci]


jste zde: úvodní » BICOM OPTIMA » Jak přestat kouřit?


Jak přestat kouřit?

Stále více a více klientů k nám přichází s touto jednou z nejčastěji kladených otázek, na kterou však neexistuje příliš jednoduchá a jednoznačná odpověď. K tomu, abyste si museli tuto otázku položit, se z Vás musel stát závislý kuřák u kterého odvykání kouření není jednoduchým procesem. Stát se závislým na cigaretě, resp. na nikotinu, je tak snadné. Ale co s tím, když se rozhodnete s kouření skoncovat? Nezoufejte, nabízíme opravdové řešení proti kouření.

Důvody proč přestat kouřit

Na počátku procesu odvykání kouření je samotná otázka, proč přestat kouřit? Důvody jsou rozděleny do čtyř základních skupin:

 • zdravotní důvody
 • osobní důvody
 • sociální důvody
 • finanční důvody

Zdravotní důvody jsou tou nejvýraznější skupinou, neboť cigareta má na zdravotní stav lidského organismu devastující dopad. I když ze začátku přináší cigareta potěšení, vše se jednou zcela obrátí a začne ničit organismus nejen kuřáka samotného, ale i jeho okolí. O konkrétních zdravotních potížích, které s sebou cigareta nese, tento článek nepojednává. O rakovině, mrtvici či onemocnění srdce v důsledku cigarety, slyšíme denně.

Osobní a sociální pohled

Další důvody, které vedou k rozhodnutí skoncovat s kouřením, mohou být osobní i sociální. S postupem času je na kuřáka více a více pohlíženo v negativním duchu. Nejen že trpí organismus kuřáka, ale ošklivě jsou také ovlivňované organismy v blízkosti kuřáka, ze kterých se poté stávají kuřáci pasivní. Vědomí, že je na kuřáka ve spoustě restauračních podnicích pohlíženo přes prsty či kouření přímo zakázáno, může mít značný vliv na rozhodnutí s tím přestat a většině z nás vadí i pasivní kouření.

Těhotenství a kouření

Těhotenství je co se týče kouření kapitola sama pro sebe. Kouření snižuje pravděpodobnost otěhotnění a to zejména v případě, že kuřákem je muž. U žen je naopak zvýšené riziko vzniku mimoděložního těhotenství. Kouření v době těhotenství může způsobit: 

 • nízkou porodní hmotnost
 • problémy se správnou funkcí placenty

Škodlivost kouření je tak neoddiskutovatelná. Nejhorší variantou je kouření při kojení, kdy škodlivé látky pronikají do mléka a negativně ovlivňují zdraví dítěte, ale také pozměňují chuť mléka, které pak mohou děti odmítat. Přesto stále vidíme "maminky", které málem současné provozují kojení a kouření.

Finance

Posledním zásadním důvodem, proč přestat kouřit, může být hledisko finanční. Proč namísto vykouřených cigaret nejet jednou za rok na pořádnou relaxační dovolenou a nedělat tak dvojnásob pro své zdraví? Kouření cigaret je velikou zátěží jak pro lidský organismus, tak i pro peněženku. Finance jsou důležité i pro provozovatele restaurací, kteří díky nápisu stop kouření si výrazně polepšili a jejich provozovny jsou plné hostů.

Metody jak přestat kouřit

Způsobů, jak ukončit závislost na kouření, je kolem nás spousta. Na trhu jsou k dispozici přípravky proti kouření jako:

 • náplasti proti kouření
 • žvýkaček 
 • různých pilulek (léky proti kouření)

Bohužel podstata samotné závislosti na nikotinu a tím vzniklý nikotinový hlad, je trochu složitější a nelze ji jen tak snadno odstranit. Je zapotřebí najít kořeny této závislosti, a proto je nabízíme revoluční metodu odvykání kouření s více jak 80% úspěšností. Mějte však na paměti, že hlavním předpokladem pro úspěšné zbavení závislosti na cigaretě, je stále v hlavě každého kuřáka. Nelze nutit nikoho, kdo není skálopevně přesvědčen a odhodlán přestat kouřit.

Biorezonance a kouření

Vyzkoušeli jste již nějaké pilulky, žvýkačky, náplasti proti kouření a jiné prostředky slibující eliminaci chuti na cigaretu a potlačující abstinenční příznaky? Nefungovaly? Biorezonance představuje revoluční přístup a metodu odvykání kouření, které skutečně funguje a které nepřináší žádné vedlejší účinky. Váháte? Nechte nás přesvědčit, že biorezonanční terapie je úspěšná.

Objednávka vyšetření

775 44 77 55

* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou.

Vyplňte zde prosím Vaše celé jméno. (Jméno, Příjmení popř. Titul).

Vyplňte zde prosím Vaší platnou emailovou adresu, na které jste k zastižení.

Uvedete-li telefonní číslo, dovolíme si Vás s nezávazným informativním hovorem kontaktovat sami.

 • Léčení příčin, ne pouze příznaků
 • Celosvětově více než 20000 terapeutů
 • Celostní medicína
 • Bezbolestná terapie i diagnostika
 • Žádné léky, chemie a vedlejší účinky
Chci se objednat na
BIOREZONANCI

Kam pokračovat dále

Sledujte nás na Facebooku

© Všechna práva vyhrazena studio Forbio - Celkové vyšetření zdravotního stavu | Partneři

optimalizace pro vyhledávače