jste zde: úvodní » Časté dotazy


Časté otázky a odpovědi (FAQs)

Proč je výhodné podstoupit vyšetření přístrojem METATRON?

Vyšetření umožňuje včas diagnostikovat případný zdravotní problém v jeho nejranější fázi a tím zajistit jeho podstatně rychlejší a účinnější řešení. U již dříve zjištěných zdravotních obtíží lze určit co nejpřesnější příčinu a zvolit účinnou léčbu. Metoda také umožňuje efektivněji řešit dlouhodobé chronické stavy.

více

Je třeba vyšetření opakovat?

Opakované vyšetření je důležité pro stanovení prognózy onemocnění. Umožňuje sledovat jeho vývoj a úspěšnost léčby.

více

K čemu mi budou výsledky vyšetření?

Získáte přesný diagnostický obraz o aktuálním zdravotním stavu. Diagnostický systém umožňuje sledovat tělesný stav prostřednictvím změn vlnových charakteristik tělesných tkání. Díky vyšetření získáte tyto údaje: klinické a biochemické parametry krve, správnost cirkulace krve a hodnoty O2 stav srdečně-cévního aparátu  funkční stav plic funkční parametry jater a ledvin stav...

více

Co je neinvazivní analyzátor krve?

Jedná se o kompletní rozbor krve bez odběru. Tuto novinku, umožňuje unikátní přístroj - neinvazivní analyzátor krve. Během několika minut zjistí přes 117 hodnot o zdravotním stavu a vyšetření krve proběhne bezbolestně.

více

Jakým způsobem se vyšetření provádí?

Vyšetření je neinvazivní a bezbolestné, provádí se prostřednictvím senzorů ve tvaru sluchátek umístěných na hlavě v oblasti spánků. Elektromagnetické vyzařování senzorů je pro lidský organismus neškodné. Délka vyšetření je 20 až 40 minut.

více

Jak se mohu na vyšetření objednat?

Vyšetření objednejte telefonicky na čísle 775 44 77 55 ve dnech Po - Pá vždy od 10,00 do 18,00 hodin, případně využijte objednávkového formuláře uvedeného na stránce "Objednávka".

více

V čem spočívá diagnostika pomocí 3D EKG?

Diagnostika je založena na počítačové analýze a následné vizualizaci elektromagnetického záření myokardu (srdeční svaloviny) v nízkoamplitudních fluktuacích standardního EKG do 3D. Údaje pro analýzu se získávají z čidel, která se umisťují na končetiny.

více

Kam pokračovat dále

Sledujte nás na Facebooku

© Všechna práva vyhrazena studio Forbio - Celkové vyšetření zdravotního stavu | Partneři

optimalizace pro vyhledávače