jste zde: úvodní » Časté dotazy


Časté otázky a odpovědi (FAQs)

Proč je výhodné podstoupit vyšetření přístrojem METATRON?

Vyšetření umožňuje včas diagnostikovat případný zdravotní problém v jeho nejranější fázi a tím zajistit jeho podstatně rychlejší a účinnější řešení. U již dříve zjištěných zdravotních obtíží lze určit co nejpřesnější příčinu a zvolit účinnou léčbu. Metoda také umožňuje efektivněji řešit dlouhodobé chronické stavy.

více

Je třeba vyšetření opakovat?

Opakované vyšetření je důležité pro stanovení prognózy onemocnění. Umožňuje sledovat jeho vývoj a úspěšnost léčby.

více

K čemu mi budou výsledky vyšetření?

Získáte přesný diagnostický obraz o aktuálním zdravotním stavu. Diagnostický systém umožňuje sledovat tělesný stav prostřednictvím změn vlnových charakteristik tělesných tkání. Díky vyšetření získáte tyto údaje: klinické a biochemické parametry krve, správnost cirkulace krve a hodnoty O2 stav srdečně-cévního aparátu  funkční stav plic funkční parametry jater a ledvin stav...

více

Co je neinvazivní analyzátor krve?

Jedná se o kompletní rozbor krve bez odběru. Tuto novinku, umožňuje unikátní přístroj - neinvazivní analyzátor krve. Během několika minut zjistí přes 117 hodnot o zdravotním stavu a vyšetření krve proběhne bezbolestně.

více

Jak se mohu na vyšetření objednat?

Vyšetření objednejte telefonicky na čísle 775 44 77 55 ve dnech Po - Pá vždy od 10,00 do 18,00 hodin, případně využijte objednávkového formuláře uvedeného na stránce "Objednávka".

více

Jakým způsobem se vyšetření provádí?

Vyšetření je neinvazivní a bezbolestné, provádí se prostřednictvím senzorů ve tvaru sluchátek umístěných na hlavě v oblasti spánků. Elektromagnetické vyzařování senzorů je pro lidský organismus neškodné. Délka vyšetření je 20 až 40 minut.

více

V čem spočívá diagnostika pomocí 3D EKG?

Diagnostika je založena na počítačové analýze a následné vizualizaci elektromagnetického záření myokardu (srdeční svaloviny) v nízkoamplitudních fluktuacích standardního EKG do 3D. Údaje pro analýzu se získávají z čidel, která se umisťují na končetiny.

více

Kam pokračovat dále

Sledujte nás na Facebooku

© Všechna práva vyhrazena studio Forbio - Celkové vyšetření zdravotního stavu | Partneři

optimalizace pro vyhledávače