Nový BICOM Optima
intenzivnější účinnost, lepší snášenlivost, větší úspora času.

Biorezonance BICOM ®Jednička v biorezonanci

[Přeskočit navigaci]


jste zde: úvodní » Bolest » Bolest kolen


Bolest kolen

Máte problém vyjít schody, rychlá chůze je silně bolestivá a o běhu si můžete nechat jen zdát? Bolest kolenou je dnes stále častější. Spousta z nás neřeší bolest kolene do té doby, dokud koleno není oteklé. Většina lidí se snaží koleno dokonce rozhýbat, což často způsobí zhoršení příznaků a může vést i k nevratným změnám.

Pokud chcete svůj stav zlepšit, tak musíte vědět, co bolest v kolenou způsobuje. My jsme zde proto, abychom u vás diagnostikovali příčinu bolesti a zahájili opravdu efektivní léčbu případného onemocnění. 

Příčiny bolesti kolene

  • osteoartritida
  • revmatoidní artritida
  • zánět šlach
  • infekce kloubu
  • přetržené vazivo a chrupavky
  • zánět tíhového váčku
  • poranění čéšky
   

Jak se u nás diagnostikuje bolest kolena?

Biorezonanční terapie BICOM Optima

My využíváme pro diagnostiku bolest kolen biorezonanční terapii BICOM Optima. S tímto přístrojem je možné bezbolestně a bez vedlejších účinků diagnostikovat příčinu nepřestávajících problémů s koleny a začít je efektivně léčit.

Biorezonance je bezbolestná léčebná metoda. Nemusíte mít strach z dalších bolestí nebo nepříjemných pocitů. Naopak, někteří klienti popisují, že během biorezonance cítí příjemné brnění. Biorezonanční terapie nemá žádné prokázané vedlejší účinky.

Bolest kolen

Na jaké příznaky si dát pozor?

Zánětlivé procesy a další onemocnění mohou v kolenech probíhat i bez otoku a projevují se jen omezenou hybností nebo bolestí při zatížení kloubu. Natržená šlacha se může projevovat loupáním a praskáním při pohybu. Pokud toto praskání doprovází bolest, tak byste měli zpozornět. Vrzající koleno zase značí opotřebovanou a poškozenou chrupavku.

Uzamknuté nebo vyhozené koleno

K tzv. uzamknutí kolene může dojít v případě, kdy se dovnitř kolena vklíní kousek chrupavky. Při vyhozeném kolenu máte zase pocit, jako by něco nebylo na svém místě, dokonce se může koleno i posunout stranou. Tento problém je vždy spojený se zraněním vazů.

Oteklé koleno

Otok kolena vždy předznamenává závažný problém. Pokud se otok objevuje po zranění, tak se nejspíš jedná o poničené vazy nebo frakturu kosti, ale jestli se otok postupně rozvijí po řadu dní, tak se může jednat až o poraněný meniskus.

Nepodceňujte příznaky

Nikdy byste neměli podceňovat příznaky a bolest v koleni. Problémy s kolenem jsou většinou velmi vážné a čím dřív začnete problém řešit, tím větší máte šanci na plné zotavení. Nejlépe uděláte, když nás při prvotních problémech kontaktujete. My jsme připraveni vám pomoci.

Jsme připraveni Vám pomoci.

Důležité informace Vám sdělíme na telefonním čísle 775 44 77 55
Hovor je nezávazný, informativní a slouží pouze jako podklad pro Vaše rozhodnutí.

Objednávka vyšetření

775 44 77 55

* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou.

Vyplňte zde prosím Vaše celé jméno. (Jméno, Příjmení popř. Titul).

Vyplňte zde prosím Vaší platnou emailovou adresu, na které jste k zastižení.

Uvedete-li telefonní číslo, dovolíme si Vás s nezávazným informativním hovorem kontaktovat sami.

Kam pokračovat dále

Sledujte nás na Facebooku

© Všechna práva vyhrazena studio Forbio - Celkové vyšetření zdravotního stavu | Partneři

optimalizace pro vyhledávače