Nový BICOM Optima
intenzivnější účinnost, lepší snášenlivost, větší úspora času.

Biorezonance BICOM ®Jednička v biorezonanci

[Přeskočit navigaci]


jste zde: úvodní » Bolest » Bolest krční páteře


Bolest krční páteře

Krční páteř patří k nejpohyblivější a zároveň nejvíce namáhané části páteře. Pokud máte sedavé zaměstnání a bolest krční páteře je u vás na každodenním problémem, tak něco není v pořádku. Krční páteři neprospívá současný životní styl. Víte jak se bolesti od krční páteře zbavit?

Pokud ne, tak my vám rádi poradíme. Dokážeme správně diagnostikovat příčinu bolesti krční páteře a můžeme také okamžitě tuto příčinu začít léčit.

Příčiny bolesti páteře

  • špatné držení těla
  • stres
  • zánět
  • infekční onemocnění
  • porucha nervů
  • zánět mozkových blan
  • zánět mozku
  • Bechtěrevova choroba
   

Jak se u nás diagnostikuje bolest krční páteře?

Biorezonanční terapie BICOM Optima

My využíváme pro diagnostiku bolest krční páteře biorezonanční terapii BICOM Optima. S tímto přístrojem je možné bezbolestně a bez vedlejších účinků diagnostikovat příčinu problémů a začít ji v ten okamžik efektivně léčit.

Biorezonance je bezbolestná léčebná metoda. Nemusíte mít strach z dalších bolestí nebo nepříjemných pocitů. Naopak, někteří klienti popisují, že během biorezonance cítí příjemné brnění. Biorezonanční terapie nemá žádné prokázané vedlejší účinky.

Bolest krční páteře

Co způsobuje bolest nejčastěji?

Důvodů může být několik, od naprosto banálních až po velmi vážné, která nás mohou ohrozit na životě. K těm nejběžnějším patří bolest po dlouhém řízení auta, sezení u počítače, nastydnutí nebo nesprávném držení těla. Pokud bolest neustupuje ani po omezení některé z těchto činností, tak byste měli co nejdříve vyhledat naši pomoc.

Jak probíhá léčba?

Pokud se u vás bolest objevuje pravidelně, tak už klid, odpočinek, teplé obklady a léky na bolest nepomáhají. V takovém případě budete muset začít řešit opravdovou příčinu tohoto onemocnění. Léky na bolest totiž tlumí pouze příznaky, ale nikdy nemůžou vést k vyléčení.

Spánek je nejdůležitější

Problémy může způsobovat i špatná poloha při spánku. Ani o tom nemusíme vědět, ale ve spánku otáčíme hlavou, aby se nám lépe dýchalo. V hlubokém spánku pak poklesne svalové napětí a hlava se zkroutí do nepřirozené polohy. Na natažené straně poté ráno pociťujeme silnou bolest a často i zablokovaný krk.

Nepodceňujte příznaky

Nikdy byste neměli podceňovat příznaky a bolest. Onemocnění krční páteře může být velmi vážné a čím dřív začnete problém řešit, tím rychleji dojde ke zlepšení zdravotního stavu. Nejlépe uděláte, když nás při prvotních problémech kontaktujete. My jsme připraveni vám pomoci a dokážeme určit příčinu bolesti.

Jsme připraveni Vám pomoci.

Důležité informace Vám sdělíme na telefonním čísle 775 44 77 55
Hovor je nezávazný, informativní a slouží pouze jako podklad pro Vaše rozhodnutí.

Objednávka vyšetření

775 44 77 55

* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou.

Vyplňte zde prosím Vaše celé jméno. (Jméno, Příjmení popř. Titul).

Vyplňte zde prosím Vaší platnou emailovou adresu, na které jste k zastižení.

Uvedete-li telefonní číslo, dovolíme si Vás s nezávazným informativním hovorem kontaktovat sami.

Kam pokračovat dále

Sledujte nás na Facebooku

© Všechna práva vyhrazena studio Forbio - Celkové vyšetření zdravotního stavu | Partneři

optimalizace pro vyhledávače