Nový BICOM Optima
intenzivnější účinnost, lepší snášenlivost, větší úspora času.

Biorezonance BICOM ®Jednička v biorezonanci

[Přeskočit navigaci]


jste zde: úvodní » Bolest » Bolest konečníku


Bolest konečníku

Bolest konečníku je velmi nepříjemná a trpí jí nezanedbatelná část naší populace. Naštěstí se většinou jedná o relativně nezávažné příčiny, které však mohou nemocnému pořádně znepříjemnit život. Často mohou také předznamenávat vážnější onemocnění, a proto je důležité příznaky nepodceňovat.

Jsme vybavení přesnými diagnostickými přístroji, které dokážou určit příčinu bolesti konečníku a zároveň okamžitě začít efektivní léčbu případného onemocnění.

Co způsobuje bolest?

Bolest může způsobovat celá řada onemocnění. Nejčastěji se jedná o neškodné hemoroidy. Hemoroidy jsou rozšířené žíly v oblasti konečníku. Může docházet k jejich mechanickému poškození, zánětu a konečník poté při vylučování bolí. Pacient pak také může objevit světle červenou krev na toaletním papíře a při hojení může konečník svědit. 

Jaká jsou rizika?

Hemoroidy nejsou nebezpečné, ale výjimečně může hemoroidy vyhřeznou z konečníku, těžce se zanítit a způsobovat nepříjemnou bolest. Některé hemoroidy mohou krvácet dlouhodobě a nemocnému mohou způsobit až chudokrevnost. Vždy byste měli svůj ostych odložit stranou a navštívit nás.

Bolest konečníku

Jak se u nás diagnostikuje bolest konečníku?

Biorezonanční terapie BICOM Optima

My využíváme pro diagnostiku bolesti konečníku biorezonanční terapii BICOM Optima. S tímto přístrojem je možné bezbolestně a bez vedlejších účinků diagnostikovat příčinu bolesti, zjistit co ji způsobilo a začít tento problém v ten okamžik efektivně léčit.

Biorezonance je bezbolestná léčebná metoda. Nemusíte mít strach z dalších bolestí nebo nepříjemných pocitů. Naopak, někteří klienti popisují, že během biorezonance cítí příjemné brnění. Biorezonanční terapie nemá žádné prokázané vedlejší účinky.

Bolest konečníku může signalizovat i rakovinu

Pokud se rakovina střeva nachází v oblasti konečníku, tak může být vzácně zdrojem bolestí. Jejími příznaky je však spíše střídání zácpy a průjmů. Pokud nádor příliš zúží střevo, mohou se objevit příznaky střevní neprůchodnosti.

Jsme připraveni Vám pomoci.

Důležité informace Vám sdělíme na telefonním čísle 775 44 77 55
Hovor je nezávazný, informativní a slouží pouze jako podklad pro Vaše rozhodnutí.

Objednávka vyšetření

775 44 77 55

* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou.

Vyplňte zde prosím Vaše celé jméno. (Jméno, Příjmení popř. Titul).

Vyplňte zde prosím Vaší platnou emailovou adresu, na které jste k zastižení.

Uvedete-li telefonní číslo, dovolíme si Vás s nezávazným informativním hovorem kontaktovat sami.

Kam pokračovat dále

Sledujte nás na Facebooku

© Všechna práva vyhrazena studio Forbio - Celkové vyšetření zdravotního stavu | Partneři

optimalizace pro vyhledávače