Nový BICOM Optima
intenzivnější účinnost, lepší snášenlivost, větší úspora času.

Biorezonance BICOM ®Jednička v biorezonanci

[Přeskočit navigaci]


jste zde: úvodní » Bolest » Bolest hlavy


Bolest hlavy

Bolest hlavy potrápí jednou za čas každého z nás. Někoho bolest obtěžuje mnohem častěji a stává se tak nepříjemnou součástí každodenního života. Dlouhodobá bolest hlavy může mít celou řadu příčin, některé jsou méně závažné až banální, ale jiné mohou signalizovat závažné onemocnění.

Víte, jak se silné bolesti hlavy zbavit? Pokud ne, tak my vám rádi poradíme. Dokážeme správně diagnostikovat příčinu bolesti hlavy a můžeme také okamžitě začít léčbu.

Příčiny bolesti hlavy

  • migréna
  • tenzní bolest
  • paroxysmální hemikranie
  • bolest z nadužívání léků
  • cévní onemocnění mozku
  • poúrazová bolest
  • nitrolební poruchy
  • vysoký krevní tlak

Jak se u nás diagnostikuje bolest hlavy?

Biorezonanční terapie BICOM Optima

My využíváme pro diagnostiku biorezonanční terapii BICOM Optima. S tímto přístrojem je možné bezbolestně a bez vedlejších účinků diagnostikovat příčinu bolesti hlavy a začít ji v ten okamžik efektivně léčit.

Biorezonance je bezbolestná léčebná metoda. Nemusíte mít strach z dalších bolestí nebo nepříjemných pocitů. Naopak, někteří klienti popisují, že během biorezonance cítí příjemné brnění. Biorezonanční terapie nemá žádné prokázané vedlejší účinky.

Bolest hlavy

Co způsobuje bolest nejčatěji?

Častá bolest hlavy není ve skutečnosti bolestí mozku, obvykle se jedná o podráždění nervů uvnitř lebky. Rozlišujeme primární bolesti hlavy, k nimž patří migréna a tenzní bolest, a sekundární bolesti, které se vyskytnou v důsledku jiného a mnohem závažnějšího onemocnění.

Tenzní bolest hlavy

Tenzní bolest hlavy patří k nejčastějším obtížím, obvykle ji způsobuje psychické napětí, stres, přepracování, dlouhodobá únava a chybějící odpočinek. Projevuje se obvykle náhlou, tupou bolestí v oblasti obou spánků a také neurčitým tlakem v hlavě a bolestí v čelní oblasti.

Migréna

Migréna je druhou nejčastější primární bolestí hlavy, může se poprvé projevit už v pubertě, nejčastěji je to však mezi 20 až 30 lety. Onemocnění více postihuje ženy než muže. Pacient může při migréně vnímat nejrůznější záblesky a kruhy v zorném poli, dvojité vidění, výraznou bolest apod.

Nebezpečná bolest

V nejhorším případě může bolest hlavy signalizovat nějaké závažnější zdravotní problémy. Znamená to, že bychom bolesti hlavy neměli podceňovat a pokud nás bolest trápí, tak bychom měli začít situaci co nejdříve řešit. Bolest hlavy může být způsobena mrtvicí, výdutí mozkové tepny, otřesem mozkuporaněním hlavy a krční páteře či mozkovým nádorem.

Jsme připraveni Vám pomoci.

Důležité informace Vám sdělíme na telefonním čísle 775 44 77 55
Hovor je nezávazný, informativní a slouží pouze jako podklad pro Vaše rozhodnutí.

Objednávka vyšetření

775 44 77 55

* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou.

Vyplňte zde prosím Vaše celé jméno. (Jméno, Příjmení popř. Titul).

Vyplňte zde prosím Vaší platnou emailovou adresu, na které jste k zastižení.

Uvedete-li telefonní číslo, dovolíme si Vás s nezávazným informativním hovorem kontaktovat sami.

Kam pokračovat dále

Sledujte nás na Facebooku

© Všechna práva vyhrazena studio Forbio - Celkové vyšetření zdravotního stavu | Partneři

optimalizace pro vyhledávače