Nový BICOM Optima
intenzivnější účinnost, lepší snášenlivost, větší úspora času.

Biorezonance BICOM ®Jednička v biorezonanci

[Přeskočit navigaci]


jste zde: úvodní » Alergie


Alergie

Stále častěji se objevují lidé trpící alergií, což je přehnaná reakce imunitního systému organismu na látky, se kterými se běžně setkáváme ve vnitřním i vnějším prostředí. Alergie člověka neohrožuje přímo na životě, přesto ho dokážou velice znepříjemnit. Mezi nejčastější alergie patří alergie na pyl, alergie na roztoče, alergie na prach či alergie na trávu.

Alergie na penicilin

Penicilin patří mezi ß-laktamová antibiotika. Mezi ně patří kromě penicilinu také jeho deriváty, cefalosporiny, monobaktamy, karbapenemy a inhibitory ß-laktamázy. Penicilin patří k antibiotikům, které jsou podávána nejčastěji ze všech, takže není divu, že někteří lidé na ně mají alergické reakce.

více

Alergie na latex

Alergie na penicilin

S alergií na latex se poslední dobou setkáváme stále častěji. Jedná se o imunologickou reakci na určité proteiny a přídavné látky obsažené v přírodním latexu. Alergie na latex se řadí v současnosti na páté místo mezi všemi závažnými alergickými reakcemi.

více

Alergie na chlór

Alergie na latex

K letním měsícům patří jednoznačně koupání v bazénu. Drtivá většina bazénů však obsahuje chlorovanou vodu, která může některým jedincům způsobovat potíže, které se nazývají jako alergie na chlór. Chlór patří k jedné z nejvíce toxických přírodních substancí.

více

Alergie na léky

Alergie na chlór

V dnešní době alergii způsobují i léky. Konkrétně se jedná o přehnanou reakci organismu na podanou látku. Stejně jako u jiných typů alergií, i v tomto případě se jedná o reakci antigenu s protilátkou.

více

Alergie na kovy

Alergie na léky

Objevují se vám svědivé pupínky, vyrážka, afty nebo ekzém na místech, kde je vaše kůže v kontaktu s knoflíkem, šperky, zipem, výplní zubů apod.? Přesně takto se totiž projevuje alergie na kovy. V případě alergie na kovy a vzniku vyrážky, je nutné tento ekzém léčit.

více

Alergie na potraviny

Alergie na kovy

Potravinová alergie je nepřiměřená reakce imunitního systému a je způsobena přecitlivělostí na konkrétní potravinu. Alergická reakce může nastat krátce po použití dané potraviny nebo až s časovým odstupem několika hodin. Alergikovi stačí opravdu malé množství alergenu, aby se následná reakce objevila.

více

Alergie na plísně

Alergie na potraviny

Obecně jsou alergie, bohužel, velmi rozšířené a počty lidí, které trápí nějaká alergie se neustále zvyšují. Plísně patří mezi významný a poměrně častý alergen vyvolávající alergickou rýmu a bronchiální astma.

více

Alergie na pyl

Alergie na plísně

Alergie na pyl neboli polinóza, často také označována jako senná rýma, je onemocnění, které způsobuje dráždivý pyl různých rostlin. Přes dva miliony lidí v Česku bojuje s nějakým druhem alergie a senná rýma patří k těm nejčastějším.

více

Alergie na trávu

Alergie na pyl

Trávy a jejich pyl patří k nejagresivnějším a nejčastějším spouštěčům alergií. Zdravý organismus těmto látkám odolává, ale u alergika vyvolávají velmi silné alergické reakce. Alergie na trávy může vzniknout kdykoliv v průběhu života.

více

Alergie na lepek

Alergie na trávu

Alergii na lepek provází nepříznivé reakce těla po požití lepku, ty mohou být velmi intenzivní a nepříjemné. Pokud nedochází k přímému vzniku zánětu sliznice tenkého střeva a poškození epitelových buněk, tak se jedná pouze o alergii na potraviny a ne o celiakii.

více

Alergie na mléko

Alergie na lepek

Alergie na mléko se může rozvinout v jakémkoliv věku. Toto onemocnění se týká dokonce i kojenců. Proto pokud kojenec dobře nepije a nepřibírá na váze tak, jak by měl, může to být velmi pravděpodobně z důvodu alergie na mléko.

více

Alergie na kočky

Alergie na mléko

Nepříjemná rýma, slzení, pálení očí a další problémy patří ke každé alergii na zvířata a právě kočky jsou nejčastější příčinou vzniku této alergie. Kočičí alergeny patří k těm nejagresivnějším, ale proč je tomu tak? Víte jaké jsou možnosti v léčbě alergie?

více

Alergie na psy

Alergie na kočky

Psi patří k těm agresivnějším alergenům. Přesto se alergie na psa objevuje podstatně méně než alergie na kočku. Psí alergeny jsou nejvíce přítomny v kožních šupinách, slinách, moči, zřetelně méně jich je v chlupech. Neexistuje zásadní rozdíl mezi dlouhosrstými a krátkosrstými plemeny.

více

Alergie na laktózu

Alergie na psy

Nesnášenlivé reakce na laktózu patří k nejběžnějším zdravotním obtížím. Přesto není laktózová intolerance to samé co alergie na mléko. Obě dvě onemocnění se od sebe v celé řadě aspektů liší. My se zaměřujeme na léčbu alergie na laktózu.

více

Alergie na chlad

Alergie na laktózu

Máte v mrazu červené bolavé ruce? Objevují se Vám v zimním období na obličeji fleky a celou zimu Vás trápí vodnatá rýma, které se nejde zbavit? V tom případě je velmi pravděpodobné, že trpíte alergií na chlad, která se objevuje už při teplotách kolem nuly.

více

Alergie na roztoče

Alergie na chlad

Alergie na roztoče patří spolu s alergií na pyl k těm nejrozšířenějším. Počet nemocných se neustále zvyšuje a červené oči, kýchání, rýma a ekzém, tak trápí čím dál větší počet lidí. Víte co toto onemocnění vůbec způsobuje a jak ho léčit?

více

Alergie na slunce

Alergie na roztoče

Také Vám stačí chvíle na slunci a už se objeví nepříjemné kožní reakce? Ne každý dobře snáší opalování a vystavení slunečním paprskům. Zarudlá pokožka a svědící pupínky z přímého slunce dokážou pořádně potrápit. Možná Vás trápí sluneční alergie.

více

Alergie na prach

Alergie na slunce

Neustálý úklid a až téměř sterilní čistota. Zažitá rutina pro všechny, kteří trpí alergií na prach nebo mají ve svém okolí někoho s tímto onemocněním. Přesto všechna práce přichází velmi často na zmar a alergie je tu s námi stále. Víte jak se efektivně léčit a co tuto alergii vůbec způsobuje?

více

  • Léčení příčin, ne pouze příznaků
  • Celosvětově více než 20000 terapeutů
  • Celostní medicína
  • Bezbolestná terapie i diagnostika
  • Žádné léky, chemie a vedlejší účinky
Chci se objednat na
BIOREZONANCI

Kam pokračovat dále

Sledujte nás na Facebooku

© Všechna práva vyhrazena studio Forbio - Celkové vyšetření zdravotního stavu | Partneři

optimalizace pro vyhledávače