Nový BICOM Optima
intenzivnější účinnost, lepší snášenlivost, větší úspora času.

Biorezonance BICOM ®Jednička v biorezonanci

[Přeskočit navigaci]


jste zde: úvodní » Bolest » Bolest kyčelního kloubu


Bolest kyčelního kloubu

Kyčelní kloub patří k největším kloubům v těle. Jeho správná funkce nám umožňuje bezbolestnou chůzi, sezení, otáčení a ohýbání. Pro správnou funkčnost je důležitá správná funkce kostí, vazů, šlach a chrupavek. Kyčel je stabilním kloubem s kulatou hlavicí, která zapadá do jamky. Poranění nebo onemocnění může kyčel nenávratně poškodit. Nejčastěji se jedná o rozklad kostí a opotřebení chrupavku.

Bolest kyčelního kloubu je příznakem vážného onemocnění, proto byste neměli otálet s vyšetřením. My dokážeme bolest správně diagnostikovat a okamžitě nasadit efektivní léčbu.

Jaké jsou příčiny bolesti kyčelního kloubu?

Nejčastěji způsobuje bolest u lidí nad 50 let artróza. Osteoartróza je degenerativní onemocnění kloubu způsobující rozklad chrupavky a následnou prudkou bolest. Poměrně často se také objevuje revmatoidní a traumatická artritida. Při revmatoidní artritidě dochází k zánětu synovie, což je pokryv kloubu. Traumatická artritida souvisí se závažnými poraněními kyčle.

Osteoporóza

Osteoporóza patří k nejběžnějším onemocněním kostí a kloubů. Toto onemocnění způsobuje, že se kost neustále oslabuje a zvyšuje se riziko zlomeniny. Všechny kosti v těle začnou slábnout s věkem. Osteoporóza postihuje především ženy u kterých jsou v pokročilém věku kosti drobivé a velmi náchylné ke zlomeninám.

Bolest kyčelního kloubu

Jak se u nás diagnostikuje bolest kyčelního kloubu?

Biorezonanční terapie BICOM Optima

My využíváme pro diagnostiku a správné určení bolesti kyčelního kloubu biorezonanční terapii BICOM Optima. S tímto přístrojem je možné bezbolestně a bez vedlejších účinků diagnostikovat příčinu bolesti, zjistit co ji způsobilo a začít tento problém v ten okamžik efektivně léčit. 

Biorezonance je bezbolestná léčebná metoda. Nemusíte mít strach z dalších bolestí nebo nepříjemných pocitů. Naopak, někteří klienti popisují, že během biorezonance cítí příjemné brnění. Biorezonanční terapie nemá žádné prokázané vedlejší účinky.

Jaké jsou možnosti léčby?

Artritidu, artrózu i osteoporózu je možné léčit. Čím dříve začnete s těmito nemocemi bojovat, tím větší máte šanci na mírnější průběh. Onemocnění se v průběhu let zhoršuje, proto je důležité léčbu postupně upravovat a měnit. Pokud chcete vědět, jak bojovat s bolestí kyčelního kloubu, tak nás neváhejte kontaktovat.

Jsme připraveni Vám pomoci.

Důležité informace Vám sdělíme na telefonním čísle 775 44 77 55
Hovor je nezávazný, informativní a slouží pouze jako podklad pro Vaše rozhodnutí.

Objednávka vyšetření

775 44 77 55

* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou.

Vyplňte zde prosím Vaše celé jméno. (Jméno, Příjmení popř. Titul).

Vyplňte zde prosím Vaší platnou emailovou adresu, na které jste k zastižení.

Uvedete-li telefonní číslo, dovolíme si Vás s nezávazným informativním hovorem kontaktovat sami.

Kam pokračovat dále

Sledujte nás na Facebooku

© Všechna práva vyhrazena studio Forbio - Celkové vyšetření zdravotního stavu | Partneři

optimalizace pro vyhledávače