Nový BICOM Optima
intenzivnější účinnost, lepší snášenlivost, větší úspora času.

Biorezonance BICOM ®Jednička v biorezonanci

[Přeskočit navigaci]


jste zde: úvodní » Bolest » Bolest paty


Bolest paty

Bolest paty se vyskytuje u dospělých osob poměrně často. Bolest je velmi nepříjemná a může působit významné potíže. Příčinou bolesti může být celá řada chorob měkkých tkání, kostí nebo systémových onemocnění. Pokud cítíte intenzivní bolest v patě pokaždé, když vstáváte ráno z postele nebo po delším sezení, tak byste měli zpozornět a začít tento problém okamžitě řešit. 

Bolest paty může být příznakem vážnějšího onemocnění, proto byste neměli otálet s vyšetřením. My dokážeme prblém správně diagnostikovat a okamžitě nasadit efektivní léčbu.

Čím se bolest paty projevuje?

  • ostrá bolest
  • problémy s došlápnutím
  • chození po špičkách
  • zánět často bez příznaků
  • bolest kolem kotníku a šlach

Jaké jsou příčiny bolesti paty?

Mezi nejčastější příčinu způsobující bolesti pat patří plantární fasciitida. Jedná se v podstatě o neinfekční zánět, který způsobuje příliš velká mechanická zátěž chodidel. Jednou z možností, jak si pomoci od bolesti je změnit obuv. Pokud už je bolest příliš intenzivní, tak musíte zvážit rozsáhlejší léčbu.

Jaké jsou rizikové skupiny?

Potíže se objevují zejména u lidí, jejichž zaměstnání vyžaduje celodenní stání na nohou. Určitým řešením mohou být ortopedické vložky do bot, ale znovu platí, že pokud už je onemocnění v rozsáhlejším stádiu, tak už změna obuvi a nošení vložky nepomůže. Bolest paty postihuje nejčastěji pacienty ve věku 40 - 60 let.

Bolest paty

Jak se u nás diagnostikuje bolest paty?

Biorezonanční terapie BICOM Optima

My využíváme pro diagnostiku a správné určení bolesti paty biorezonanční terapii BICOM Optima. S tímto přístrojem je možné bezbolestně a bez vedlejších účinků diagnostikovat příčinu bolesti, zjistit co ji způsobilo a začít tento problém v ten okamžik efektivně léčit. 

Biorezonance je bezbolestná léčebná metoda. Nemusíte mít strach z dalších problémů nebo nepříjemných pocitů. Naopak, někteří klienti popisují, že během biorezonance cítí příjemné brnění. Biorezonanční terapie nemá žádné prokázané vedlejší účinky.

Kdy začít řešit bolest?

Měli byste nás co nejdříve kontaktovat, pokud je bolest velmi těžká ráno, ale postupem dne ustupuje a znovu se objeví, když si večer po náročném pracovním dny sednete. Pokud chcete vědět, jak bojovat s bolestí paty, tak nás neváhejte kontaktovat.

Jsme připraveni Vám pomoci.

Důležité informace Vám sdělíme na telefonním čísle 775 44 77 55
Hovor je nezávazný, informativní a slouží pouze jako podklad pro Vaše rozhodnutí.

Objednávka vyšetření

775 44 77 55

* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou.

Vyplňte zde prosím Vaše celé jméno. (Jméno, Příjmení popř. Titul).

Vyplňte zde prosím Vaší platnou emailovou adresu, na které jste k zastižení.

Uvedete-li telefonní číslo, dovolíme si Vás s nezávazným informativním hovorem kontaktovat sami.

Kam pokračovat dále

Sledujte nás na Facebooku

© Všechna práva vyhrazena studio Forbio - Celkové vyšetření zdravotního stavu | Partneři

optimalizace pro vyhledávače