jste zde: úvodní » Příznaky nemocí » Rakovina


Rakovina

Rakovina neboli nádorové onemocnění je různorodá skupina chorob. Vyznačuje se tím, že některá populace vlastních buněk se vymkne kontrole a začne autonomně a nekontrolovatelně růst. Za normálních okolností by okolní buňky tuto mutaci sami opravily nebo tyto buňky rozložily, ale ne v tomto případě.

My jsme připraveni Vám pomoci. Dokážeme rychle a přesně diagnostikovat onemocnění a nasadit opravdu účinnou léčbu.

Rakovina

Kde a jak vzniká nádor?

Nádor může vzniknout v jakékoliv části těla, v jakékoliv tkáni. Nejčastěji vzniká v tkáních, kde se nejvíce množí buňky jako je dýchací a trávicí soustava, a nebo kde jsou buňku vystaveny působení hormonů například prostata, vaječníky nebo prsa.

Bujení může být neškodné a pomalé (bradavice, nezhoubné nádory), ale také může za poměrně krátkou dobu vést až k úmrtí (nádory mozku, krve). Projevem zhoubnosti (malignity) je, že se nádor invazivně šíří do svého okolí a je schopen rozsévat po těle nová vzdálená ložiska nádoru, tzv. metastázy. Výjimku představují maligní nádory mozku. Rakovina mozku jen výjimečně zakládá metastázy po těle.

Rizikové faktory

Na vznik nádorů má vliv několik faktorů. Velký vliv na vznik nádorů má prostředí, životní styl a tělesné proporce člověka. Věk má na vznik a druh rakoviny také podstatný vliv. Zatímco u dětí převažují nádory mozku a leukémie, u dospělých má nejčastější výskyt melanom a nádory tlustého střeva, plic, prsu a prostaty. Určitý vliv má i dědičnost.

Projevy nádorů

Nádor může podstatně ovlivnit stav celého organismu. Mohou se projevovat necharakteristické příznaky nebo fyzické změny. Nádor se může projevit komplikacemi v místě svého růstu, např. tlakem, bolestí, krvácením nebo poruchou funkce orgánu. Každé nádorové onemocnění se projevuje jinak a není snadné rozpoznat toto onemocnění v počátcích, kdy je nejlépe léčitelné.

Prevence proti rakovině

Jako prevence se doporučuje konzumace až pěti porcí ovoce a zeleniny denně. Tím zajistíte tělu dostatek antioxidantů, díky tomu se tělo může bránit útoku volných radikálů.

Léčba rakoviny

Existuje několik možností, jak léčit a vyléčit nádorové onemocnění. Nejstarší metodou je chirurgická léčba a dodnes platí, že nejvyšší šanci na vyléčení má pacient s nádorem, který lze odoperovat. Další metodou je chemoterapie, kdy léčba probíhá za pomoci vysokých dávek cytatostik, látek které jsou toxické pro buňky. Rakovinné buňky jsou v tomto případě citlivější na tyto toxiny než zdravé buňky.

Správné načasování je základ

Důležité je někdy i správné načasování léčby. Mezi další metody patří radioterapie za pomoci ionizujícího záření, termoterapie, imunoterapie, hormonální terapie nebo biologická terapie. Vždy záleží na konkrétním druhu nádorového onemocnění a stupni jeho rozšíření s maximálním důrazem na co nejlepší výsledky a uzdravení pacienta.

Vyšetření bez rizika

My vyšetřujeme rakovinu při podezření na všechny druhy onemocnění unikátní a bezbolestnou metodou, diagnostickým přístrojem METATRON 4027GR ClinicalTM, v současné době jediným v ČR.

Zásadním předpokladem pro úspěšnou léčbu je včasná a přesná diagnostika.

Diagnostický přístroj METATRON GR Clinical

umožňuje vyšetření pokrokovou neinvazivní cestou, kterou s vysokou přesností zjišťujeme rakovinotvorná onemocnění. Certifikovaný přístroj provede celkový screening organismu, problémová místa označí a vyšetří do hloubky, specifikuje s vysokou přesností příčiny onemocnění a stanoví diagnózu.

Vyšetříme Vás bez odběrů, vpichů, rychle a bezbolestně. Součástí vyšetření je návrh terapie a doporučení vhodných preventivních opatření s cílem zamezit opakování onemocnění a tím i nebezpečí vzniku chronického stadia.

Pociťujete-li jakékoliv projevy, které napovídají na začínající onemocnění, neváhejte s vyšetřením!

Jsme připraveni Vám pomoci.

Důležité informace Vám sdělíme na telefonním čísle 775 44 77 55
Hovor je nezávazný, informativní a slouží pouze jako podklad pro Vaše rozhodnutí.

Objednávka vyšetření

775 44 77 55

* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou.

Vyplňte zde prosím Vaše celé jméno. (Jméno, Příjmení popř. Titul).

Vyplňte zde prosím Vaší platnou emailovou adresu, na které jste k zastižení.

Uvedete-li telefonní číslo, dovolíme si Vás s nezávazným informativním hovorem kontaktovat sami.

Akce

zjištění množství karotenoidů

(antioxidantu) v těle

200,- Kč

Zkušenosti
našich klientů

 • Lukáš H., Praha

  Milí přátelé, rád bych Vám poděkoval za péči, kterou mně věnujete. Moje náročná pracovní pozice přináší neustálé...

 • Marek T.

  Rodiče řekli, že vám mám poděkovat, tak teda píšu. Mám 17 a dost sportuju, občas mně bušilo srdce. Doktor říkal, že...

 • Helga S., BRD

  Dobrý den, chci vám poděkovat za citlivý a lidský přístup se kterým se u vás setkávám. Žiji v nedalekém Německu a při...

 • Milan V., Ústí nad Labem

  Dobrý den, nebyl jsem příznivcem alternativních metod léčby, ale můj stav mě dovedl k hledání informací na internetu....

 • Felix, Praha

  Dobrý den, po návratu z dovolené v Thajsku jsem zažíval obrovské problémy s dýcháním. V nemocnici...

Zobrazit »všechny zkušenosti

Kam pokračovat dále

Sledujte nás na Facebooku

© Všechna práva vyhrazena studio Forbio - Celkové vyšetření zdravotního stavu | Partneři

optimalizace pro vyhledávače