jste zde: úvodní » Vyšetření patogenů » Bakterie


Bakterie

Bakteriální onemocnění jsou taková onemocnění, která jsou vyvolány působením specifickými bakteriemi. Mezi taková onemocnění patří například angína, mor, úplavice, černý kašel, brucelóza, lepra, listerióza nebo tuberkulóza. Každá nemoc je specifická něčím jiným, je jinak nebezpečná a léčí se za pomoci jiných léků.

Vyšetřujeme naše pacienty unikátní metodou, diagnostickým přístrojem METATRON 4027GR ClinicalTM, v současné době jediným v ČR.

Léčba bakterií

Například chlamydie nebo spála se léčí antibiotiky. Díky antibiotikům je velké množství dříve smrtelných bakteriálních onemocnění snadno léčitelných bez dalších následků. Určit nějaké rizikové faktory u bakteriálních onemocnění je náročné, protože se liší případ od případu.

Bakterie

Důležité pro odolávání bakteriím je silná imunita a po případném podstoupení léčby antibiotiky je důležité si obnovit mikroflóru, která tyto antibiotika zničila. Léčba antibiotiky se však v poslední době stává stále méně úspěšnou. V takovém případě jsme tady my a diagnostický přístroj METATRON GR Clinical, který správně určí typ bakterie.

Angína

Výborným příkladem bakteriálního onemocnění je angína čili tonzilitida, která je akutním zánětem krčních mandlí. Toto onemocnění se šíří kapénkovou formou. Jedná se o velmi běžné onemocnění, které je dobře léčitelné antibiotiky. Inkubační doba je většinou 1-3 dny.

Příznaky onemocnění

Mezi první příznaky patří bolest v krkuobtížné polykáníotok mandlí a v pokročilém stádiu nemoci horečka a zvětšení uzlin. Pokud by se angína opakovala příliš často, je možným řešením vyndání krčních mandlí. K léčbě se používají antibiotika a analgetika. Případné komplikace hnisavé angíny dokážou zdraví dlouhodobě či trvale poškodit.

Další bakteriální onemocnění

K dalším bakteriálním onemocněním patří například tuberkulóza, listerióza, lepra, břišní tyfus, syfilis, úplavice nebo dnes ještě velmi častý černý kašel, který se projevuje silným dávivým kašlem. V České republice probíhá plošné očkování, které dokázalo tuto bakteriální nákazu minimalizovat, ale v mnoha částech světa se jedná o časté onemocnění.

Zásadním předpokladem pro úspěšnou léčbu je včasná a přesná diagnostika.

Diagnostický přístroj METATRON GR Clinical

umožňuje vyšetření pokrokovou neinvazivní cestou, kterou s vysokou přesností zjišťujeme parazity a záněty v organismu. Certifikovaný přístroj provede celkový screening organismu, problémová místa označí a vyšetří do hloubky, specifikuje s vysokou přesností příčiny onemocnění a stanoví diagnózu.

Vyšetříme Vás bez odběrů, vpichů, rychle a bezbolestně. Součástí vyšetření je návrh terapie a doporučení vhodných preventivních opatření s cílem zamezit opakování onemocnění a tím i nebezpečí vzniku chronického stadia.

Jsme připraveni Vám pomoci.

Důležité informace Vám sdělíme na telefonním čísle 775 44 77 55
Hovor je nezávazný, informativní a slouží pouze jako podklad pro Vaše rozhodnutí.

Objednávka vyšetření

775 44 77 55

* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou.

Vyplňte zde prosím Vaše celé jméno. (Jméno, Příjmení popř. Titul).

Vyplňte zde prosím Vaší platnou emailovou adresu, na které jste k zastižení.

Uvedete-li telefonní číslo, dovolíme si Vás s nezávazným informativním hovorem kontaktovat sami.

Akce

zjištění množství karotenoidů

(antioxidantu) v těle

200,- Kč

Zkušenosti
našich klientů

  • Felix, Praha

    Dobrý den, po návratu z dovolené v Thajsku jsem zažíval obrovské problémy s dýcháním. V nemocnici...

  • Zdena M., Strakonice

    Vážený pane Jančár, velice děkuji za Váš přístup a čas, kdy jste mě při nesnesitelných bolestech břicha přijal i v...

  • Milan V., Ústí nad Labem

      Dobrý den, nebyl jsem příznivcem alternativních metod léčby, ale můj stav mě dovedl k hledání informací na...

Zobrazit »všechny zkušenosti

Kam pokračovat dále

Sledujte nás na Facebooku

© Všechna práva vyhrazena studio Forbio - Celkové vyšetření zdravotního stavu | Partneři

optimalizace pro vyhledávače