Nový BICOM Optima
intenzivnější účinnost, lepší snášenlivost, větší úspora času.

Biorezonance BICOM ®Jednička v biorezonanci

[Přeskočit navigaci]


jste zde: úvodní » Bolest » Bolest břicha


Bolest břicha

Bolest břicha může signalizovat na celou řadu velmi závažných onemocnění. Bolesti v oblasti břicha nesmíte za žádných okolnosti podceňovat. Některá bolest nás okamžitě donutí vyhledat pomoc, ale jinou zbytečně přetrpíme doma a přecházíme ji.

Jak tedy poznat co bolest způsobuje a o jaké onemocnění se jedná? My jsme zde proto, abychom vám pomohli efektivně diagnostikovat příčinu bolesti břicha a začali okamžitou léčbu.

Příčiny bolesti

 • zánět slepého střeva 
 • prasklý vřed
 • bolesti břicha v těhotenství
 • střevní porucha 
 • žlučové kameny
 • rakovina
 • špatné trávení 
 • poruchy močového ústrojí 
 • bolestivá menstruace 
 • infekce vejcovodů 
 • kýla 
 • nesnášenlivost laktózy

Jak se u nás diagnostikuje bolest břicha?

Biorezonanční terapie BICOM Optima

My využíváme pro diagnostiku bolesti břicha biorezonanční terapii BICOM Optima. S tímto přístrojem je možné bezbolestně a bez vedlejších účinků diagnostikovat příčinu bolesti a začít ji v ten okamžik efektivně léčit.

Biorezonance je bezbolestná léčebná metoda. Nemusíte mít strach z dalších bolestí nebo nepříjemných pocitů. Naopak, někteří klienti popisují, že během biorezonance cítí příjemné brnění. Biorezonanční terapie nemá žádné prokázané vedlejší účinky.

Bolest břicha

 

Bolesti se často objevují v místech, kde se nachází postižený orgán například slepé střevo bolí v pravém podbřišku, ledviny v dolní části zad apod. Břicho ale samozřejmě může v některých případech bolet v jiných místech, než se nachází postižený orgán. Často je navíc problematické určit, kde je centrum bolesti, protože bolest se šíří do celého břicha.

Na co si dát největší pozor?

Mnoho břišních potíží má velmi vážné příčiny. Největší pozornost si zasluhují takzvané náhlé příhody břišní, které mohou být pro člověka osudné, nejsou-li rozpoznány včas. V takovém případě bychom měli okamžitě volat záchranou službu, která pacienta zaveze do nemocnice.

Jako bojovat s chronickou bolestí?

Slabší bolest může být jen důsledkem nevhodné stravy nebo úderu do břicha. Pokud však bolest a tlak neodezní, mohlo by se jednat o vážnější poruchy. V takovém případě byste nás měli kontaktovat, protože dokážeme přesně diagnostikovat příčinu chronické bolesti a také můžeme začít okamžitou léčbu.

Co signalizuje chronická bolest?

Chronická bolest může být projevem nitrobřišního onemocnění, například chronického zánětu, nebo i zhoubného nádoru. Bolestí břicha se však mnohdy projevují i onemocnění mimobřišních orgánů, například zánět dolních částí plic, ledvinové kameny nebo také různá onemocnění páteře.

Nepodceňujte příznaky

Nikdy byste neměli podceňovat příznaky a bolest jakkoliv přecházet. Bolest břicha může být předzvěstí velmi vážné poruchy a čím dřív začnete problém řešit, tím rychleji dojde ke zlepšení zdravotního stavu. Nejlépe uděláte, když nás při problémech kontaktujete. My jsme připraveni vám pomoci a dokážeme určit příčinu bolesti.

Jsme připraveni Vám pomoci.

Důležité informace Vám sdělíme na telefonním čísle 775 44 77 55
Hovor je nezávazný, informativní a slouží pouze jako podklad pro Vaše rozhodnutí.

Objednávka vyšetření

775 44 77 55

* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou.

Vyplňte zde prosím Vaše celé jméno. (Jméno, Příjmení popř. Titul).

Vyplňte zde prosím Vaší platnou emailovou adresu, na které jste k zastižení.

Uvedete-li telefonní číslo, dovolíme si Vás s nezávazným informativním hovorem kontaktovat sami.

Kam pokračovat dále

Sledujte nás na Facebooku

© Všechna práva vyhrazena studio Forbio - Celkové vyšetření zdravotního stavu | Partneři

optimalizace pro vyhledávače