Nový BICOM Optima
intenzivnější účinnost, lepší snášenlivost, větší úspora času.

Biorezonance BICOM ®Jednička v biorezonanci

[Přeskočit navigaci]


jste zde: úvodní » Bolest » Bolest kloubů


Bolest kloubů

Bolesti kloubů patří k nejčastějším problémům, které dnes lidi trápí - bez ohledu na věk. Nejčastějšími příčinami bolesti kloubů jsou poranění, přetažení kloubů a revmatismus. Kromě bolesti může dojít k otoku kloubů a v závažnějších případech se může objevit i hematom. Bolest kloubů může mít nemalé množství příčin.

Nedovolí vám bolavé prsty otevřít víčko sklenice? Bolí vás každý krok? Nejvyšší čas nás kontaktovat. Dokážeme vám pomoci.

Příčiny bolesti

  • infekční onemocnění
  • přecenění fyzických sil 
  • špatné držení těla
  • nadváha 
  • osteoartróza
  • dna
  • revmatoidní artritida
  • nedostatek vápníku
  • nedostatek vitaminu C

Jak se u nás diagnostikuje bolest kloubů?

Biorezonanční terapie BICOM Optima

My využíváme pro diagnostiku bolesti kloubů biorezonanční terapii BICOM Optima. S tímto přístrojem je možné bezbolestně a bez vedlejších účinků diagnostikovat příčinu bolesti a začít ji efektivně léčit.

Biorezonance je bezbolestná léčebná metoda. Nemusíte mít strach z dalších bolestí nebo nepříjemných pocitů. Naopak, někteří klienti popisují, že během biorezonance cítí příjemné brnění. Biorezonanční terapie nemá žádné prokázané vedlejší účinky.

Bolest kloubů

Koho nejčastěji trápí bolest kloubů?

Opotřebení kloubů dnes vůbec nemusí být otázkou věku. Trpí jím mnoho mladých pacientů kvůli dnešnímu životnímu stylu a námaze při sportu, nebo rovnou po sportovních úrazech. Nejčastěji lidé trpí bolestmi kolenou, kyčlí a článků prstů na rukou. Hlavní a nejběžnější příčinou je v pokročilém věku osteoartróza, degenerativní onemocnění kloubů.

Kdy byste neměli odkládat důkladné vyšetření?

Vždy když se objeví velká bolest kloubu nebo otok, ozývá se časté praskání a nemůžete se hýbat, protože je už bolest nohou tak intenzivní. Silnou bolest velmi často doprovází zvýšená teplota, znecitlivění a pocit brnění. Zbystřete také vždy, když tyto stavy trvají delší dobu.

Jaký je rozdíl mezi osteoartrózou a artritidou?

Při osteoartróze degeneruje chrupavčitá tkáň. Měkké tkáně uvnitř kloubu ubývají, dochází ke zvýšenému tření a nic již netlumí nárazy při pohybu. Nemoc je spojená s opotřebením kloubů a není při ní postižen imunitní systém. Artritida naopak není způsobena opotřebením. Klouby jsou poškozeny zánětem, přičemž vlastní imunitní systém omylem napadá zdravou tkáň.

Nepodceňujte příznaky

Nikdy byste neměli podceňovat příznaky a bolest kloubů na ruce či noze. Onemocnění kloubů může být velmi vážné a v extrémním případě vás může upoutat až na kolečkové křeslo. Nejlépe uděláte, když nás při prvotních problémech kontaktujete. My jsme připraveni vám pomoci.

Jsme připraveni Vám pomoci.

Důležité informace Vám sdělíme na telefonním čísle 775 44 77 55
Hovor je nezávazný, informativní a slouží pouze jako podklad pro Vaše rozhodnutí.

Objednávka vyšetření

775 44 77 55

* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou.

Vyplňte zde prosím Vaše celé jméno. (Jméno, Příjmení popř. Titul).

Vyplňte zde prosím Vaší platnou emailovou adresu, na které jste k zastižení.

Uvedete-li telefonní číslo, dovolíme si Vás s nezávazným informativním hovorem kontaktovat sami.

Kam pokračovat dále

Sledujte nás na Facebooku

© Všechna práva vyhrazena studio Forbio - Celkové vyšetření zdravotního stavu | Partneři

optimalizace pro vyhledávače