Nový BICOM Optima
intenzivnější účinnost, lepší snášenlivost, větší úspora času.

Biorezonance BICOM ®Jednička v biorezonanci

[Přeskočit navigaci]


jste zde: úvodní » Alergie » Alergie na plísně


Alergie na plísně

Obecně jsou alergie, bohužel, velmi rozšířené a počty lidí, které trápí nějaká alergie se neustále zvyšují. Plísně patří mezi významný a poměrně častý alergen vyvolávající alergickou rýmu a bronchiální astma.

Víte, co alergie na plísně může způsobit a jak se proti ní bránit? Čím dříve se s léčbou začne, tím lépe. Nabízíme vám rychlou a hlavně účinnou pomoc v boji proti této nepříjemné alergii. 

Příznaky alergie na plísně

 • rýma
 • zánět očních spojivek
 • ekzém
 • chronický kašel
 • astma
 • bolest hlavy

Jak se diagnostikuje onemocnění?

Biorezonančí terapie BICOM Optima

Pro diagnostiku alergie na plísně využíváme biorezonanční terapii BICOM Optima. Díky tomuto přístroji je možná léčba bezbolestně a bez vedlejších účinků. Alergii se podaří diagnostikovat a efektivně začít léčit. Většinu současných vyšetření alergologové provádějí kožními testy, které jsou ovšem bolestivé a u citlivých jedinců mohou vyvolat anafylaktickou reakci, která je může ohrozit na životě. 

Co způsobuje alergii na plísně?

Alergie na plísně je nejvíce zákeřná v tom, že ji nelze pouhým okem odhalit. Můžeme se s ní setkat jak v domácím, tak i venkovním prostředím. Plísně přežívají v každém prostředí, ale obzvlášť se jim daří v teple a vlhku. 

Pro alergiky jsou nejvíce nebezpečné spory, tedy částečky pomocí, kterých se plísně rozmnožují. Tyto spory létají vzduchem a usazují se na dýchacích cestách. To pak způsobuje alergické a astmatické záchvaty.

Kde se plísně vyskytují?

Plísně se vyskytují prakticky kdekoliv a je tak velmi těžké se jim vyhýbat. Sezona venkovních plísní se často překrývá s tou pylovou, ale je snadno rozpoznatelná podle počasí. V suchém a horkém počasí se plísním moc nedaří. Naopak v deštivém a dusném počasí je to pro ně ideální. 

Vnitřní plísně jsou ještě o něco zákeřnější. Nelze domácí prostřední opustit, stejně jako vlhký les. Je tak potřeba dodržovat určité rituály, které výskyt plísní eliminují. Důležité je hlídat vlhkost domácnosti, vynášet pravidelně odpadkový koš, pokud možno zbavit se tapet, pravidelně čistit klimatizaci a pravidelně větrat.

Léčba onemocnění

Mimo nutné prevence v podobě úpravy domácnosti a vyhýbání se vlhkým místům, je potřeba se s alergií na plísně léčit. Klasická léčba praktikovaná alergology pouze utlumuje příznaky a úleva od alergie je jen dočasná. Problém léčby je, že se samotná alergie neléčí.

My používáme terapii za pomoci biorezonance. Tato metoda je jednoduchá, bezbolestná a umožňuje okamžitě začít opravdu efektivní léčbu této alergie. 

Komplikace

Alergie na plísně s sebou nese i možné komplikace v případě, že se alergie neléčí nebo je léčena špatně a neúčinně. Alergie na plísně způsobuje záněty sliznice, na které se vytváří otok a dochází k narušení její struktury. Příznaky ve formě rýmy a kašle se tak mohou proměnit v astmatické a alergické záchvaty, které mohou být životu nebezpečné.

Jsme připraveni Vám pomoci.

Důležité informace Vám sdělíme na telefonním čísle 775 44 77 55
Hovor je nezávazný, informativní a slouží pouze jako podklad pro Vaše rozhodnutí.

Objednávka vyšetření

775 44 77 55

* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou.

Vyplňte zde prosím Vaše celé jméno. (Jméno, Příjmení popř. Titul).

Vyplňte zde prosím Vaší platnou emailovou adresu, na které jste k zastižení.

Uvedete-li telefonní číslo, dovolíme si Vás s nezávazným informativním hovorem kontaktovat sami.

 • Léčení příčin, ne pouze příznaků
 • Celosvětově více než 20000 terapeutů
 • Celostní medicína
 • Bezbolestná terapie i diagnostika
 • Žádné léky, chemie a vedlejší účinky
Chci se objednat na
BIOREZONANCI

Kam pokračovat dále

Sledujte nás na Facebooku

© Všechna práva vyhrazena studio Forbio - Celkové vyšetření zdravotního stavu | Partneři

optimalizace pro vyhledávače