Nový BICOM Optima
intenzivnější účinnost, lepší snášenlivost, větší úspora času.

Biorezonance BICOM ®Jednička v biorezonanci

[Přeskočit navigaci]


jste zde: úvodní » BICOM OPTIMA » Odvykání kouření a cigaret


Odvykání kouření a cigaret

Závislost na cigaretě

V průběhu života jsme vystaveni mnoha pokušením a cigareta patří mezi jedny z nejvážnějších. Bohužel zatímco zpočátku dodává cigareta tělu pocit spokojenosti, s postupem času se z ní stává spíše prostředek návykovosti. Lidský organismus si velice rád zvyká na přísun nikotinu a s přibývajícím počtem cigaret vyžaduje stále větší a větší hladinu této látky.

Nikotinový hlad

Nutnost další cigarety má za následek tzv. nikotinový hlad, který vysílá do těla signály s potřebou zapálení další cigarety. Touto neutuchající potřebou nikotinu vzniká závislost na cigaretě. My Vám však tuto závislost dokážeme odbourat.

Metody odvykání kouření

Pokud jste si již vybudovali závislost na cigaretě a rádi byste se jí zbavili, pak jste tu správně. I když existuje nespočet způsobů, jak se závislosti zbavit, žádná metoda není 100%. Ať už zvolíte sebelepší metodu, stavebním základem je vždy naprostá odhodlanost přestat. V případě, že si občas pomyslíte na výjimečný důvod a příležitost k zapálení cigarety, věřte, že těchto příležitostí bude zdánlivě přibývat, a tak se závislosti nezbavíte. Více informací v článku Jak přestat kouřit?

Biorezonančí metoda odvykání kouření

Současně nejúčinnější metodou k odvykání kouření s 80% pravděpodobností na úspěch je biorezonanční metoda. Zbylých 20 % tvoří kuřáci, kteří sice netrpí nikotinovým hladem, ale zapálí si cigaretu jen ze zvyku. Buďte proto mezi 80% většinou a spolehněte se na náš přístroj BICOM.

Vyzkoušeli jste již:

  • léky proti kouření
  • žvýkačky
  • náplasti proti kouření 
  • jiné prostředky 

které slibují eliminaci chuti na cigaretu a potlačují abstinenční příznaky? Nefungovaly? Biorezonanční terapie představuje revoluční přístup a metodu odvykání kouření, která skutečně funguje a která nepřináší žádné vedlejší účinky. Váháte? Nechte nás přesvědčit, že biorezonanční terapie je úspěšná.

Biorezonanční terapie odvykání cigarety a její výhody

Stavebním kamenem biorezonance je skutečnost, že každá buňka v lidském organismu osciluje s nějakou frekvencí a buňky si mezi sebou vyměňují informace díky elektromagnetickému vlnění o různých vlnových délkách. Buňky ve zdravém organismu oscilují s jinou frekvencí než buňky v organismu, který obsahuje cizorodé látky v podobě léků, virů, bakterií, nikotinu, apod. Díky naší odborné znalosti již známých obrazů těchto látek jsme schopni je identifikovat a zahájit proti nim léčbu.

Princip léčby odvykání kouření

Odnaučení kouření prostřednictvím biorezonanční terapie je zcela bezbolestné a bez vedlejších účinků. Jak již bylo popsáno, lidské tělo si velice snadno vytváří závislost na nikotinu a pokud hladina nikotinu v těle klesne pod určitou mez, vyšle tělo alarmující signál o potřebě dalšího nikotinu a tím vzniká tzv. nikotinový hlad a začnou se projevovat abstinenční příznaky.

Léčba kouření - postup

Právě díky biorezonanci tento alarmující signál potlačíme. Z klientova nedopalku cigarety vezmeme harmonickou i disharmonickou část frekvence. Na základě těchto výsledků vyšleme díky elektrodám do klientova těla zrcadlově obrácený elektromagnetický oscilační vzorek nikotinu, který vyruší skutečné alarmující signály potřeby dalšího nikotinu, a tak dojde k eliminaci nikotinového hladu a odstranění abstinenčních příznaků. Jedná se o jednoduchý, bezbolestný a hlavně účinný princip odvykání kouření.

Objednávka vyšetření

775 44 77 55

* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou.

Vyplňte zde prosím Vaše celé jméno. (Jméno, Příjmení popř. Titul).

Vyplňte zde prosím Vaší platnou emailovou adresu, na které jste k zastižení.

Uvedete-li telefonní číslo, dovolíme si Vás s nezávazným informativním hovorem kontaktovat sami.

  • Léčení příčin, ne pouze příznaků
  • Celosvětově více než 20000 terapeutů
  • Celostní medicína
  • Bezbolestná terapie i diagnostika
  • Žádné léky, chemie a vedlejší účinky
Chci se objednat na
BIOREZONANCI

Kam pokračovat dále

Sledujte nás na Facebooku

© Všechna práva vyhrazena studio Forbio - Celkové vyšetření zdravotního stavu | Partneři

optimalizace pro vyhledávače