Nový BICOM Optima
intenzivnější účinnost, lepší snášenlivost, větší úspora času.

Biorezonance BICOM ®Jednička v biorezonanci

[Přeskočit navigaci]


jste zde: úvodní » Bolest » Bolest zad


Bolest zad

Bolesti zad patří k nejčastějším druhům bolestivých obtíží. Vyskytovat se mohou v každém věku, ale mnohem častěji se objevují v dospělosti. Může být následkem mechanického poškození, ale zrovna tak vážných poruch a onemocnění organismu, a rozhodně by se proto neměla podceňovat.

Jak tedy poznat co bolest způsobuje a o jaké onemocnění se jedná? My jsme zde proto, abychom Vám pomohli efektivně diagnostikovat příčinu bolesti v zádech a začali okamžitou léčbu.

Příčiny bolesti

  • bolest svalových úponů
  • bolest v sedací části zad
  • artróza
  • osteoporóza
  • bolest v bederní oblasti
  • pohmožděniny
  • zranění
  • natažené šlachy
  • bolest zad - plotýnky
  • revmatická artritida

Bolest zad může způsobovat také poškození páteře, podpůrného svalstva nebo svalových úponů v okolí páteře. Může se však projevit pouze funkční porucha, bez poškození daných struktur. Samostatnou oblastí je bolest způsobená od chorob vnitřních orgánů. Z těchto důvodů byste neměli bolest nikdy podceňovat.

Jak se u nás diagnostikuje bolest zad?

Biorezonanční terapie BICOM Optima

My využíváme pro diagnostiku bolesti zad biorezonanční terapii BICOM Optima. S tímto přístrojem je možné bezbolestně a bez vedlejších účinků diagnostikovat příčinu bolesti a začít ji v ten okamžik efektivně léčit.

Biorezonance je bezbolestná léčebná metoda. Nemusíte mít strach z dalších bolestí nebo nepříjemných pocitů. Naopak, někteří klienti popisují, že během biorezonance cítí příjemné brnění. Biorezonanční terapie nemá žádné prokázané vedlejší účinky.

Bolest zad

Co trápí naše pacienty nejčastěji?

Nejčastěji se objevuje akutní blokáda krční páteře. Zablokovaná krční páteř trápí především mladší osoby, které příliš zatěžovali krční páteř. Projevuje se výraznou bolestí při jakémkoliv pohybu hlavou. Dalším častým onemocněním je výhřez meziobratlové ploténky.

Výhřez meziobratlové ploténky

Ploténka vyhřezává nejčastěji v bederní oblasti. V jiných částech páteře je onemocnění poměrně vzácně. Velmi velkou bolest doprovází často také poruchy pohybu i citu. Bolest je velmi výrazná a často se zde objevuje recidivaNástup bolesti může být postupný nebo náhlý. Vyvolávajícím momentem u náhlé bolesti je většinou prudký pohyb nebo zvedání těžších předmětů.

Jak rozdělujeme bolest zad?

Bolest zad se rozděluje na akutní, tj. náhlou bolest, která však rychle odezní a není lékaři dále nijak specifikována a na bolest chronickou. Pokud u Vás chronická bolest trvá déle než tři měsíce, tak byste měli co nejdříve vyhledat naši pomoc.

Nepodceňujte příznaky

Nikdy byste neměli podceňovat příznaky a bolest. Onemocnění zad může být velmi vážné a čím dřív začnete problém řešit, tím rychleji dojde ke zlepšení zdravotního stavu. Nejlépe uděláte, když nás při prvotních problémech kontaktujete. My jsme připraveni Vám pomoci a dokážeme určit příčinu bolesti.

Jsme připraveni Vám pomoci.

Důležité informace Vám sdělíme na telefonním čísle 775 44 77 55
Hovor je nezávazný, informativní a slouží pouze jako podklad pro Vaše rozhodnutí.

Objednávka vyšetření

775 44 77 55

* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou.

Vyplňte zde prosím Vaše celé jméno. (Jméno, Příjmení popř. Titul).

Vyplňte zde prosím Vaší platnou emailovou adresu, na které jste k zastižení.

Uvedete-li telefonní číslo, dovolíme si Vás s nezávazným informativním hovorem kontaktovat sami.

Kam pokračovat dále

Sledujte nás na Facebooku

© Všechna práva vyhrazena studio Forbio - Celkové vyšetření zdravotního stavu | Partneři

optimalizace pro vyhledávače