jste zde: úvodní » Příznaky nemocí » Chlamydie


Chlamydie

Chlamydie jsou bakterie parazitující uvnitř buněk. Ve většině případů nemusí způsobovat žádné problémy a proto o nich ani nevíme, přesto patříme mezi přenašeče způsobující jiným lidem veliké problémy. Chlamydie mohou existovat a způsobovat nemoci v několika formách.

Jak tedy poznat o jaké onemocnění se jedná? My jsme zde proto, abychom Vám pomohli efektivně diagnostikovat přesnou příčinu problému a začali okamžitou léčbu.

Chlamydie

Formy onemocnění

Pohlavní choroby

Mezi nejčastější případy onemocnění chlamydií patří pohlavní choroby (tzv. Chlamydia trachomatis). Ty se samozřejmě přenáší pohlavním stykem a orálním nebo análním sexem. K nákaze může dojít i sekundárním způsobem, tj. Používáním společného prádla (např. ručníků, povlečení apod.), nebo ve společně užívaných místnostech jako je bazén, sauna, sprchy, fitness či toalety.

Příznaky pohlavní choroby

Mezi klasické příznaky patří různé záněty patřičných částí těla, zejména však močové trubice nebo konečníku. To charakterizuje zejména pálení močové trubice a různé výtoky. V krajních případech se však může přesunout například do oka a způsobit jeho nebezpečný zánět.

Onemocnění dýchacích cest

Dalším případem onemocnění chlamydiemi jsou dýchací cesty (neboli Chlamidia pneumoniae). Přenáší se podobným způsobem jako klasická chřipka, angíny či obyčejné nachlazení (tedy kýcháním, kašláním apod.) a také má podobný průběh. Ovšem s podstatně razantnějšími příznaky a navíc může docházet až k zánětům plic nebo vzniku astma. Onemocnění dýchacích cest je nebezpečné z toho důvodu, že se těžko rozpoznává.

Příznaky onemocnění dýchacích cest

 • škrábání v krku
 • kýchání
 • dráždivý kašel
 • zimnice a pocení
 • bolesti hlavy
 • slabost a zvýšená únava
 • tlak či bolest v oblasti průdušek a plic

Tyto dva typy chlamydií je nutné rozeznat. Navíc se můžou po těle roznášet od zdroje do dalších míst a způsobit tak mnoho dalších škod.

Vyšetření na chlamydie

Vyšetření na onemocnění způsobené chlamydiemi je finančně nákladné a zdlouhavé. Proto se toto vyšetření odkládá až do doby, kdy nezabírá klasická standardní léčba. Nechte se proto u nás vyšetřit diagnostickým přístrojem, který rychle a přesně diagnostikuje onemocnění způsobené chlamydiemi.

Zásadním předpokladem pro úspěšnou léčbu je včasná a přesná diagnostika.

Diagnostický přístroj METATRON GR Clinical

umožňuje vyšetření pokrokovou neinvazivní cestou, kterou s vysokou přesností zjišťujeme příčiny onemocnění způsobené chlamydiemi. Certifikovaný přístroj provede celkový screening orgánu, problémová místa označí a vyšetří do hloubky, specifikuje s vysokou přesností příčiny onemocnění a stanoví diagnózu.

Vyšetříme Vás bez odběrů, vpichů, rychle a bezbolestně. Součástí vyšetření je návrh léčby a doporučení vhodných preventivních opatření s cílem zamezit opakování onemocnění orgánu, který má v našem těle životně důležitou funkci.

 

Jsme připraveni Vám pomoci.

Důležité informace Vám sdělíme na telefonním čísle 775 44 77 55
Hovor je nezávazný, informativní a slouží pouze jako podklad pro Vaše rozhodnutí.

Objednávka vyšetření

775 44 77 55

* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou.

Vyplňte zde prosím Vaše celé jméno. (Jméno, Příjmení popř. Titul).

Vyplňte zde prosím Vaší platnou emailovou adresu, na které jste k zastižení.

Uvedete-li telefonní číslo, dovolíme si Vás s nezávazným informativním hovorem kontaktovat sami.

Akce

zjištění množství karotenoidů

(antioxidantu) v těle

200,- Kč

Zkušenosti
našich klientů

 • Lukáš H., Praha

  Milí přátelé, rád bych Vám poděkoval za péči, kterou mně věnujete. Moje náročná pracovní pozice přináší neustálé...

 • Marek T.

  Rodiče řekli, že vám mám poděkovat, tak teda píšu. Mám 17 a dost sportuju, občas mně bušilo srdce. Doktor říkal, že...

 • Helga S., BRD

  Dobrý den, chci vám poděkovat za citlivý a lidský přístup se kterým se u vás setkávám. Žiji v nedalekém Německu a při...

 • Milan V., Ústí nad Labem

  Dobrý den, nebyl jsem příznivcem alternativních metod léčby, ale můj stav mě dovedl k hledání informací na internetu....

 • Felix, Praha

  Dobrý den, po návratu z dovolené v Thajsku jsem zažíval obrovské problémy s dýcháním. V nemocnici...

Zobrazit »všechny zkušenosti

Kam pokračovat dále

Sledujte nás na Facebooku

© Všechna práva vyhrazena studio Forbio - Celkové vyšetření zdravotního stavu | Partneři

optimalizace pro vyhledávače