Nový BICOM Optima
intenzivnější účinnost, lepší snášenlivost, větší úspora času.

Biorezonance BICOM ®Jednička v biorezonanci

[Přeskočit navigaci]


jste zde: úvodní » Bolest » Bolest prsou


Bolest prsou

Bolest prsou může způsobovat jen volba špatné podprsenky, ale také může bolest přicházet od páteře nebo ji může způsobovat samostatné onemocnění prsou, které byste měli začít léčit. Když ženská prsa bolí, je to problém a hodně častý. Co tedy dělat?

Jsme vybavení přesnými diagnostickými přístroji, které dokážou určit příčinu bolesti prsou a zároveň okamžitě začít efektivní léčbu případného onemocnění.

Příčiny bolesti prsů

  • cyklická bolest
  • necyklická bolest
  • rakovina prsu
  • mastodynie
  • bolest od příliš velkých prsou
  • fibrocystická mastopatie
  • bolest od zranění
  • mastopatie

Co způsobuje bolest prsu?

Nejčastěji se bolesti objevují periodicky v souvislosti s hormony a jako součást předmenstruačního syndromu. Bolest prsou před menstruací bývá nejhorší (konkrétně týden před), pak se dostavuje úleva. Obvykle se tato bolest na prsou projevuje v obou prsech najednou. Tímto trpí většinou mladší ženy.

Bolest prsou

Jak se u nás diagnostikuje bolest prsou a bradavek?

Biorezonanční terapie BICOM Optima

My využíváme pro diagnostiku bolesti prsou biorezonanční terapii BICOM Optima. S tímto přístrojem je možné bezbolestně a bez vedlejších účinků diagnostikovat příčinu případného onemocnění, zjistit co ho způsobilo a začít tento problém v ten okamžik efektivně léčit.

Biorezonance je bezbolestná léčebná metoda. Nemusíte mít strach z dalších bolestí nebo nepříjemných pocitů. Naopak, někteří klienti popisují, že během biorezonance cítí příjemné brnění. Biorezonanční terapie nemá žádné prokázané vedlejší účinky.

Bolest způsobená hormony

Hormonální onemocnění se označují jako mastodynie a mastopatie. Mastodynie způsobuje bolest v krajině prsní žlázy a může být jedním z příznaků premenstruačního syndromu nebo rakoviny. Druhé onemocnění označované jako mastopatie je nezánětlivé nezhoubné onemocnění, jehož podstatou jsou změny v mléčné žláze.

Pozor na necyklickou bolest

Necyklická bolest se nejčastěji objevuje u žen mezi 30 a 50 lety. V těchto případech se může soustředit jen na jeden prs, dokonce jen na jeho jednu určitou část. Tato bolest bývá ostrá a pálivá. Přestože není hlavním symptomem rakoviny, tak některé typy nádorů mohou bolet, a proto nepodceňujte vyšetření.

Hlídejte se

Nejčastějším onemocněním je fibrocystická mastopatie. To znamená, že se v prsu vyskytují cysty. Ty se projevují jako hladký, pružný a ohraničený uzel, který lze nahmatat rukou. Před menstruací se zvětšuje a víc bolí, po ní se stav uklidní. Přestože se nejedná o zhoubné nádory, je důležité je hlídat. Neváhejte nás kontaktovat se všemi dotazy.

Jsme připraveni Vám pomoci.

Důležité informace Vám sdělíme na telefonním čísle 775 44 77 55
Hovor je nezávazný, informativní a slouží pouze jako podklad pro Vaše rozhodnutí.

Objednávka vyšetření

775 44 77 55

* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou.

Vyplňte zde prosím Vaše celé jméno. (Jméno, Příjmení popř. Titul).

Vyplňte zde prosím Vaší platnou emailovou adresu, na které jste k zastižení.

Uvedete-li telefonní číslo, dovolíme si Vás s nezávazným informativním hovorem kontaktovat sami.

Kam pokračovat dále

Sledujte nás na Facebooku

© Všechna práva vyhrazena studio Forbio - Celkové vyšetření zdravotního stavu | Partneři

optimalizace pro vyhledávače