Nový BICOM Optima
intenzivnější účinnost, lepší snášenlivost, větší úspora času.

Biorezonance BICOM ®Jednička v biorezonanci

[Přeskočit navigaci]


jste zde: úvodní » Bolest » Bolest nohou


Bolest nohou

Bolest nohou zažil patrně každý z nás a může ji způsobovat celá řada příčin, od únavy, přes úrazy, kornatění tepen až po onemocnění kloubů. Způsobit ji může také jednorázové nebo dlouhodobé zatěžování nohou a špatné držení těla. Určitě byste neměli bolest podceňovat a měli byste co nejdřív řešit její příčinu.

Jak tedy poznat co bolest způsobuje a o jaké onemocnění se jedná? My jsme zde proto, abychom vám pomohli efektivně diagnostikovat příčinu nepříjemných stavů a začali okamžitou léčbu.

Příčiny bolesti

  • přetěžování 
  • špatné držení těla 
  • zánět svalů a šlach 
  • artróza 
  • lymfatický otok
  • ateroskleróza 
  • zánět cév 
  • zánět žil 
  • křečové žíly 
  • cukrovka

Jak se u nás diagnostikuje bolest nohou?

Biorezonanční terapie BICOM Optima

My využíváme pro diagnostiku bolesti nohou biorezonanční terapii BICOM Optima. S tímto přístrojem je možné bezbolestně a bez vedlejších účinků diagnostikovat příčinu problémů a začít je v ten okamžik efektivně léčit.

Biorezonance je bezbolestná léčebná metoda. Nemusíte mít strach z dalších bolestí nebo nepříjemných pocitů. Naopak, někteří klienti popisují, že během biorezonance cítí příjemné brnění. Biorezonanční terapie nemá žádné prokázané vedlejší účinky.

Bolest nohou

Na jaké příznaky si dát pozor?

Nejčastějším problémem je křeč v noze a bolest, která tuto křeč doprovází. Křeče nejčastěji postihují ženy. Zpozornět byste měli, pokud se objevují otoky, pocit těžkých nohou a silná bolest. Tyto příznaky předznamenávají žilní nedostatečnost, která může u těžké formy končit až vznikem bércových vředů. Velmi vážná je ischemická choroba dolních končetin, která se projevuje bolestí při chůzi, která odezní po zastavení. V extrému může vést až k amputaci.

Co je tzv. růže?

Růže je infekční onemocnění tkání dolní končetiny, které způsobuje bakterie ze skupiny streptokoků. Noha po napadení bakterií oteče, zarudne a je silně bolestivá. Příznaky jsou velmi podobné žilní trombóze. Obě onemocnění jsou nebezpečná a neměli byste otálet s vyšetřením.

Nepodceňujte příznaky

Nikdy byste neměli podceňovat příznaky a bolest. Problémy nohou mohou být velmi vážné a čím dřív začnete problém řešit, tím větší máte šanci na zlepšení zdravotního stavu. Nejlépe uděláte, když nás při prvotních problémech kontaktujete. My jsme připraveni vám pomoci a dokážeme určit přesnou příčinu bolesti.

Jsme připraveni Vám pomoci.

Důležité informace Vám sdělíme na telefonním čísle 775 44 77 55
Hovor je nezávazný, informativní a slouží pouze jako podklad pro Vaše rozhodnutí.

Objednávka vyšetření

775 44 77 55

* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou.

Vyplňte zde prosím Vaše celé jméno. (Jméno, Příjmení popř. Titul).

Vyplňte zde prosím Vaší platnou emailovou adresu, na které jste k zastižení.

Uvedete-li telefonní číslo, dovolíme si Vás s nezávazným informativním hovorem kontaktovat sami.

Kam pokračovat dále

Sledujte nás na Facebooku

© Všechna práva vyhrazena studio Forbio - Celkové vyšetření zdravotního stavu | Partneři

optimalizace pro vyhledávače