Nový BICOM Optima
intenzivnější účinnost, lepší snášenlivost, větší úspora času.

Biorezonance BICOM ®Jednička v biorezonanci

[Přeskočit navigaci]


jste zde: úvodní » Bolest » Bolest svalů


Bolest svalů

Bolest svalů patří dnes k velmi častým problémům a určitě potkala každého z nás. Bolest svalů nejčastěji způsobuje dlouhodobé přetěžování jediné určité skupiny svalů. Nejčastěji se jedná o svaly krku, týla a zad. Jejich přetěžování souvisí s dnešním sedavým způsobem života. 

Bolest svalů celého těla může souviset i s mnohem závažnějším onemocněním, proto je důležité správně určit příčinu bolesti. My dokážeme bolest správně diagnostikovat a okamžitě nasadit efektivní léčbu.

Jaké jsou příčiny bolesti svalů?

Mezi nejčastější příčiny patří špatné držení těla a přetěžování některých svalových skupin. Bolest může způsobit také přecení našich fyzických sil a svalové přetížení. K dalším příčinám patří akutní infekční onemocnění, nedostatek hořčíku, vápníku a také zánět šlach a svalů. 

Co mohou signalizovat bolesti svalů?

Bolest ve svalech může úzce souviset také s revmatickým onemocněním, které ovšem častěji postihuje klouby. Zvláštní druh revma, který postihuje svaly je doprovázen velmi silnými bolestmi. Příčiny vzniku tohoto onemocnění nejsou dosud jasné, ale pravděpodobně souvisejí s tvorbou mikroskopických poranění ve svalové tkáni. Důležité je toto onemocnění poznat co nejdříve.

Bolest svalů

Jak se u nás diagnostikuje bolest svalů?

Biorezonanční terapie BICOM Optima

My využíváme pro diagnostiku a správné určení bolesti svalů na rukou, nohou či jiných částech těla biorezonanční terapii BICOM Optima. S tímto přístrojem je možné bezbolestně a bez vedlejších účinků diagnostikovat příčinu bolesti, zjistit co ji způsobilo a začít tento problém v ten okamžik efektivně léčit. 

Biorezonance je bezbolestná léčebná metoda. Nemusíte mít strach z dalších bolestí nebo nepříjemných pocitů. Naopak, někteří klienti popisují, že během biorezonance cítí příjemné brnění. Biorezonanční terapie nemá žádné prokázané vedlejší účinky.

Rychlá úleva

Rychlou úlevu vám poskytnou gely a masti dostupné na našem trhu. Většinou zaberou velmi rychle, stačí je mít při ruce v domácí lékárničce, ale pouze oddálí bolest o několik málo hodin. Nevyřeší problém, který způsobuje bolest svalu. Z toho důvodu nás neváhejte kontaktovat, protože vám můžeme pomoci.

Jsme připraveni Vám pomoci.

Důležité informace Vám sdělíme na telefonním čísle 775 44 77 55
Hovor je nezávazný, informativní a slouží pouze jako podklad pro Vaše rozhodnutí.

Objednávka vyšetření

775 44 77 55

* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou.

Vyplňte zde prosím Vaše celé jméno. (Jméno, Příjmení popř. Titul).

Vyplňte zde prosím Vaší platnou emailovou adresu, na které jste k zastižení.

Uvedete-li telefonní číslo, dovolíme si Vás s nezávazným informativním hovorem kontaktovat sami.

Kam pokračovat dále

Sledujte nás na Facebooku

© Všechna práva vyhrazena studio Forbio - Celkové vyšetření zdravotního stavu | Partneři

optimalizace pro vyhledávače