jste zde: úvodní » Prevence nemocí » Preventivní vyšetření


Preventivní vyšetření

Zdraví je tou nejdůležitější věcí, kterou máme. Je také velmi důležité pro naší pracovní výkonnost. Z tohoto důvodu se v ekonomicky vyspělých státech věnuje velká pozornost udržení dobrého zdravotního stavu. V zájmu každého jedince i společnosti je, aby byl zdravý. K tomu slouží komplexní preventivní vyšetření, ale také návštěvy specializovaných pracovišť jako je urologie nebo gynekologie.

Preventivní vyšetření

Komplexní preventivní vyšetření většinou spočívá v biochemickém vyšetření krve, krevním obrazu, klinickém vyšetření pacienta, vyšetření klidovým elektrokardiogramem (EKG), spirometrií, zátěžovým testem, psychologickým dotazníkem, stanovení energetického výdeje a kompletní anamnéze.

Cíl preventivní vyšetření

Preventivní vyšetření má za cíl identifikovat faktory, které by mohly do budoucna ohrožovat pacientovo zdraví. Komplexní preventivní vyšetření jsou prováděna jak z důvodu včasného odhalení některých závažných onemocnění, tak z důvodu varování před budoucími zdravotními riziky.

Obsah preventivního vyšetření

Preventivní vyšetření obsahuje:

 • Laboratorní vyšetření – odběrem krve a následným provedením krevních testů se zjišťuje funkce jater, žlučových cest, ledvin a vnitřního prostředí. Dále je možné zjistit hladinu krevního cukru, cholesterolu a dalších krevních tuků. Stanoví se krevní obraz a zjišťují se také zánětlivé aktivity v organismu.
 • EKG – se provádí z důvodu posouzení, zda je srdeční aktivita v normálu nebo dochází k poruchám.
 • Ultrazvukové vyšetření břicha – toto vyšetření rozpozná strukturu, pohyblivost či funkci většiny orgánů (jako játra, žlučník, žlučové cesty, slinivka břišní, ledviny atd.) a jejich chorobné změny (např. cysty, nádory, kameny apod.).
 • Test na okultní krvácení – při tomto vyšetření se odebírá vzorek stolice, ve kterém je možné chemicky odhalit neviditelné stopy krve, které bývají časným příznakem rakoviny tlustého střeva.
 • Komplexní vyšetření lékařem – při tomto vyšetření dochází ke kompletnímu vyšetření celého těla, včetně vyšetření konečníku, varlat u mužů a prsou u žen.

Výsledky preventivního vyšetření

Veškerá získaná data a hodnoty během komplexního preventivního vyšetření se zpracují a výsledkem je podrobná zpráva, ve které jsou uvedené výsledky a jejich souhrnné zhodnocení. Ve zprávě jsou uvedena také případná budoucí rizika. Po preventivním vyšetření pacient získá nejen aktuální informace o svém zdravotním stavu, ale i doporučení, jak upravit životní styl a sledovat svůj zdravotní stav v dalších letech.

Vyšetření diagnostickým přístrojem

Provádíme vyšetření unikátní a bezbolestnou NLS Diagnostikou využívající Methaterapii, v současné době jediná v ČR.

Zásadním předpokladem pro úspěšnou léčbu je včasná a přesná diagnostika.

NLS Diagnostika

NLS diagnostika umožňuje vyšetření pokrokovou neinvazivní cestou, kterou s vysokou přesností zjišťujeme všechna onemocnění. Certifikovaný přístroj provede celkový screening organismu, problémová místa označí a vyšetří do hloubky. Dále s vysokou přesností specifikuje příčiny onemocnění a stanoví diagnózu.

Vyšetření probíhá bez odběrů, vpichů, rychle a bezbolestně. Součástí vyšetření je návrh terapie a doporučení vhodných preventivních opatření, s cílem zamezit opakování onemocnění a tím i nebezpečí vzniku chronického stadia.

Pociťujete-li jakékoliv projevy, které napovídají na začínající onemocnění, neváhejte s vyšetřením!

Akce

zjištění množství karotenoidů

(antioxidantu) v těle

200,- Kč

Zkušenosti
našich klientů

 • Diana V., Praha

  Dobrý den vážení, chci Vám moc poděkovat za uzdravující službu kterou nabízíte. Vaše metoda -vyšetření NLS...

 • Jaromír Dubský, Praha

  Vážení přátelé, vzhledem ke svým zdravotním potížím a shodou šťastných okolností jsem v květnu podstoupil komplexní...

 • George L., Kellyville, Australia

  Milí přátelé, od roku 1969 jsem nebyl ve své vlasti, až letos jsem se vypravil na místa, kde jsem vyrůstal, žiji...

 • John Jack D., Bristol, Great Britain

  Dámy a pánové, při mojí cestě do České republiky mě jeden z mých přátel informoval o možnosti diagnostiky ve vašem...

 • rodiče Petra Š, Ostrava

  Rádi bychom Vám poděkovali za pomoc. Náš syn trpěl epileptickými záchvaty, které se opakovaly stále častěji a my s...

Zobrazit »všechny zkušenosti

Kam pokračovat dále

Sledujte nás na Facebooku

© Všechna práva vyhrazena studio Forbio - Celkové vyšetření zdravotního stavu | Partneři

optimalizace pro vyhledávače