Nový BICOM Optima
intenzivnější účinnost, lepší snášenlivost, větší úspora času.

Biorezonance BICOM ®Jednička v biorezonanci

[Přeskočit navigaci]


jste zde: úvodní » Bolest » Bolest v krku


Bolest v krku

Bolest v krku ve většina případu předznamenává začátek závažnějšího onemocnění, kterým může být angína nebo chřipka. S nepříjemnou bolestí v krku se čas od času potýká každý z nás. Silná bolest v krku při polykání, pokud je neléčena, tak může vést až k pracovní neschopnosti.

Je důležité správně určit příčinu bolesti. My dokážeme bolest správně diagnostikovat a okamžitě nasadit efektivní léčbu.

Jaké jsou příčiny bolesti v krku?

Bolest v krku je obvykle následkem virózy, kterou způsobují viry, bakterie a houby. Ve vážnějších případech se může jedna o angínu, která způsobuje velmi intenzivní bolest v krku a teplotu nad 38 stupňů Celsia. Objevit se však může i bolest v krku bez teplot. Angínu je už potřeba léčit antibiotiky. Jinou příčinou může být nadměrné namáhání hlasivek.

Rizikové faktory

K infekci může vést nadměrný útok choroboplodných zárodků zvenčí. Taková situace může nastat, když jste v místnosti s velkým počtem nachlazených osob. Jinou příčinou může být nadměrné namáhání hlasu nebo podráždění dýchacích cest například nadměrným kouřením, vystavení vysoké prašnosti nebo příliš suchý vzduch.

Jak se u nás diagnostikuje bolest v krku?

Biorezonanční terapie BICOM Optima

My využíváme pro diagnostiku a správné určení bolesti v krku biorezonanční terapii BICOM Optima. S tímto přístrojem je možné bezbolestně a bez vedlejších účinků diagnostikovat příčinu bolesti, zjistit co ji způsobilo a začít tento problém v ten okamžik efektivně léčit. 

Biorezonance je bezbolestná léčebná metoda. Nemusíte mít strach z dalších bolestí nebo nepříjemných pocitů. Naopak, někteří klienti popisují, že během biorezonance cítí příjemné brnění. Biorezonanční terapie nemá žádné prokázané vedlejší účinky.

Jaká jsou nejvážnější onemocnění krku?

  • Záněty sliznice v hrdle (faryngitida)
  • Zánět hlasivek nebo zánět hrtanu (laryngitida).
  • Zánět mandlí (angina)

Důležité je bolest podchytit včas

Pokud se Vám podaří bolest v krku podchytit včas, tak se můžete vyhnout celé řadě problémů. V době, kdy už máte krk nateklý a nemůžete polykat, tak už je většinou pozdě. Důležité je také pečovat o imunitní systém, protože zdravý imunitní systém dokáže spolehlivě odolávat virům, bakteriím i houbám.

Jak ale poznat, kdy se jedná jen o nachlazení a kdy už byste měli vyhledat odbornou pomoc? Neváhejte nás kontaktovat, protože vám můžeme pomoci.

Jsme připraveni Vám pomoci.

Důležité informace Vám sdělíme na telefonním čísle 775 44 77 55
Hovor je nezávazný, informativní a slouží pouze jako podklad pro Vaše rozhodnutí.

Objednávka vyšetření

775 44 77 55

* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou.

Vyplňte zde prosím Vaše celé jméno. (Jméno, Příjmení popř. Titul).

Vyplňte zde prosím Vaší platnou emailovou adresu, na které jste k zastižení.

Uvedete-li telefonní číslo, dovolíme si Vás s nezávazným informativním hovorem kontaktovat sami.

Kam pokračovat dále

Sledujte nás na Facebooku

© Všechna práva vyhrazena studio Forbio - Celkové vyšetření zdravotního stavu | Partneři

optimalizace pro vyhledávače