Nový BICOM Optima
intenzivnější účinnost, lepší snášenlivost, větší úspora času.

Biorezonance BICOM ®Jednička v biorezonanci

[Přeskočit navigaci]


jste zde: úvodní » Bolest » Bolest očí


Bolest očí

Bolest očí je častým problém, který potká každého z nás několikrát během života. Bolest dokáže být velmi ostrá, nepříjemná a omezuje nás. Vidění je pak velmi nepříjemné. Bolest se může podobat pocitu, jako kdyby bylo v oku cizí tělísko. Je důležité rozlišovat mezi bolestí očí a jednoho oka, protože se může jednat o různé nemoci.

My jsme zde proto, abychom u Vás diagnostikovali příčinu bolesti oka nebo očí a zahájili opravdu efektivní léčbu případného onemocnění. 

Příčiny bolesti

  • nečistoty, prach
  • příliš namáhané oči
  • ječné zrno
  • zelený zákal
  • šedý zákal
  • zvýšená funkce štítné žlázy
  • zánět spojivek
  • zánět rohovky nebo duhovky

Jak se u nás diagnostikuje bolest očí?

Biorezonanční terapie BICOM Optima

My využíváme pro diagnostiku bolesti oka nebo obou očí biorezonanční terapii BICOM Optima. S tímto přístrojem je možné bezbolestně a bez vedlejších účinků diagnostikovat příčinu bolesti očí a začít ji efektivně léčit.

Biorezonance je bezbolestná léčebná metoda. Nemusíte mít strach z dalších bolestí nebo nepříjemných pocitů. Naopak, někteří klienti popisují, že během biorezonance cítí příjemné brnění. Biorezonanční terapie nemá žádné prokázané vedlejší účinky.

Bolest očí

Pozor na prvotní příznaky

Bolest očí, i když není často brána příliš vážně, může být důležitý příznak mnohem závažnějšího onemocnění. Je důležité pokusit se nám co nejpodrobněji popsat druh bolesti, aby bylo možné udělat přesné vyšetření, které by mohlo zjistit vážnější onemocnění.

Pokud se bolest oka neustále vrací nebo přetrvává delší dobu, tak nás neváhejte vždy kontaktovat. Jsme tu proto, abychom vám pomohli bolest překonat a diagnostikovali, co ji způsobuje a mohli to začít okamžitě efektivně léčit.

Rizikové faktory

Rizikové faktory se liší podle typu onemocnění, které způsobuje bolesti očí nebo oka. Pokud se jedná o zánět, tak byste se měli vyhnout kontaktu s nemocnými, protože pak už stačí jen dotek neumytýma rukama v oblasti očí a můžete být zánětem nakaženi. 

Co se neinfekčních zánětů týče, dejte pozor na dráždící látky a alergeny. Oči také může poškodit také dlouhodobá práce s počítačem. Bohužel tohle jsou všechno faktory, které budeme omezovat v dnešní době jen těžko nebo s problémy.

Jsme připraveni Vám pomoci.

Důležité informace Vám sdělíme na telefonním čísle 775 44 77 55
Hovor je nezávazný, informativní a slouží pouze jako podklad pro Vaše rozhodnutí.

Objednávka vyšetření

775 44 77 55

* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou.

Vyplňte zde prosím Vaše celé jméno. (Jméno, Příjmení popř. Titul).

Vyplňte zde prosím Vaší platnou emailovou adresu, na které jste k zastižení.

Uvedete-li telefonní číslo, dovolíme si Vás s nezávazným informativním hovorem kontaktovat sami.

Kam pokračovat dále

Sledujte nás na Facebooku

© Všechna práva vyhrazena studio Forbio - Celkové vyšetření zdravotního stavu | Partneři

optimalizace pro vyhledávače