Nový BICOM Optima
intenzivnější účinnost, lepší snášenlivost, větší úspora času.

Biorezonance BICOM ®Jednička v biorezonanci

[Přeskočit navigaci]


jste zde: úvodní » Bolest » Bolest v tříslech


Bolest v tříslech

Žádnou bolest ani tu v tříslech bychom neměli podceňovat. Nejčastěji se u třísel setkáme s tříselnou kýlou, která se poměrně často vyskytuje po zvýšené námaze. Další bolest v třísle už mohou způsobovat závažnější onemocnění nebo i jen styl chůze a špatná obuv. Vždy byste se měli poradit s odborníky.

My jsme zde proto, abychom přesně diagnostikovali problém způsobující bolest v tříslech. Po správné diagnóze můžeme nasadit rychlou a efektivní léčbu.

Jaké jsou další příčiny vzniku bolesti třísel?

Nejčastější je svalová bolest, která vzniká při nadměrném zatížení stehenních svalů. Namáhány jsou zejména svalové úpony, tedy místa připojení svalů na kost. Proto se tento typ bolesti někdy označuje jako tzv. úponová bolestTím je přetěžován také tříselný vaz a dostavuje se velmi nepříjemná a často intenzivní bolest třísla.

Pozor na zánět

Bolest v tříslech můžou způsobovat i orgány břišní dutiny. Taková bolest je náhlá, prudká a vystřeluje do třísla. Tento druh onemocnění se nazývá náhlá příhoda břišní. Její příčinou je zánět slepého střeva nebo jiného z břišních orgánů. S náhlou prudkou bolestí neotálejte a dostavte se na pohotovost, pokud vám bolesti zabraňují v pohybu, je na místě volat ZZS.

Bolest v tříslech

Jak se u nás diagnostikuje bolest v tříslech?

Biorezonanční terapie BICOM Optima

My využíváme pro diagnostiku a správné určení bolesti v tříslech biorezonanční terapii BICOM Optima. S tímto přístrojem je možné bezbolestně a bez vedlejších účinků diagnostikovat příčinu bolesti, zjistit co ji způsobilo a začít tento problém v ten okamžik efektivně léčit. 

Biorezonance je bezbolestná léčebná metoda. Nemusíte mít strach z dalších bolestí nebo nepříjemných pocitů. Naopak, někteří klienti popisují, že během biorezonance cítí příjemné brnění. Biorezonanční terapie nemá žádné prokázané vedlejší účinky.

Proč využít našich služeb?

Bolest v tříslech může vznikat hned z několika různých příčin a v mnoha případech je její odstranění poměrně snadnou záležitostí. Měli byste také dodržovat preventivní opatření, především nezanedbávat rozcvičování svalů oblasti kyčelního kloubu. Důležité je nepodceňovat prvotní příznaky a kontaktovat nás.

Jsme připraveni Vám pomoci.

Důležité informace Vám sdělíme na telefonním čísle 775 44 77 55
Hovor je nezávazný, informativní a slouží pouze jako podklad pro Vaše rozhodnutí.

Objednávka vyšetření

775 44 77 55

* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou.

Vyplňte zde prosím Vaše celé jméno. (Jméno, Příjmení popř. Titul).

Vyplňte zde prosím Vaší platnou emailovou adresu, na které jste k zastižení.

Uvedete-li telefonní číslo, dovolíme si Vás s nezávazným informativním hovorem kontaktovat sami.

Kam pokračovat dále

Sledujte nás na Facebooku

© Všechna práva vyhrazena studio Forbio - Celkové vyšetření zdravotního stavu | Partneři

optimalizace pro vyhledávače