Nový BICOM Optima
intenzivnější účinnost, lepší snášenlivost, větší úspora času.

Biorezonance BICOM ®Jednička v biorezonanci

[Přeskočit navigaci]


jste zde: úvodní » Bolest » Bolest ramene


Bolest ramene

Rameno je kloubem s největším rozsahem pohybů a z toho důvodu také velmi snadno zranitelnou strukturou. Bolest v rameni může způsobovat celá řada příčin. Víte jaké jsou nejčastější druhy bolesti či zranění ramene a co můžete dělat při potížích s pohybem a bolestí?

Jak tedy poznat co způsobuje bolest a o jaké onemocnění se jedná? My jsme zde proto, abychom Vám pomohli efektivně diagnostikovat přesnou příčinu problém a začali okamžitou léčbu.

Příčiny bolesti

  • přetěžování ramene
  • zmrzlé rameno
  • bursitida
  • zánět šlach
  • syndrom bolestivého ramene
  • artróza
  • natržení rotátorové manžety
   

Jsou nějaké varovné příznaky?

Zpozornět byste měli vždy, když se objeví bolest zejména v přední části ramene. Objevit se poté může ztráta pohyblivosti, vysoká bolest při pohyby ramenem a procvakávání v kloubu. Rameno může být také výrazně bolestivé a každý pohyb je poté utrpením.

Bolest ramene

Jak se u nás diagnostikuje bolest ramen?

Biorezonanční terapie BICOM Optima

My využíváme pro diagnostiku bolest ramene biorezonanční terapii BICOM Optima. S tímto přístrojem je možné bezbolestně a bez vedlejších účinků diagnostikovat příčinu problémů s ramenem a také začít v ten okamžik efektivní léčbu.

Biorezonance je bezbolestná léčebná metoda. Nemusíte mít strach z dalších bolestí nebo nepříjemných pocitů. Naopak, někteří klienti popisují, že během biorezonance cítí příjemné brnění. Biorezonanční terapie nemá žádné prokázané vedlejší účinky.

Jaká jsou nejčastější onemocnění?

Bolest ramene ohrožuje především zánět šlach, kde zánět postihne svaly a šlachy okolo ramenního kloubu. Zánět se vyvíjí v jedné nebo více šlachách a vzniká příliš velkým přetěžováním ramene. Pokud se bolest pravidelně opakuje, tak to ve většině případů předznamenává artrózu. Tato nemoc postihuje především sportovce a lidi, kteří rameno při práci výrazněji zatěžují. Stejně často se objevuje i u lidí se sedavým zaměstnáním, řidičích a lidech, kteří pracují celý den u počítače.

Jaké jsou možnosti léčby?

Ze všeho nejdříve byste měli odstranit zátěž a pohyb, který bolest způsobuje. Dále můžete vyzkoušet léky na zmírnění těchto stavů, ale ty neřeší samotný problém a nepovedou k vyléčení onemocnění. Pokud chcete vědět, jak bojovat s bolestí ramene efektivně, tak nás neváhejte kontaktovat.

Jsme připraveni Vám pomoci.

Důležité informace Vám sdělíme na telefonním čísle 775 44 77 55
Hovor je nezávazný, informativní a slouží pouze jako podklad pro Vaše rozhodnutí.

Objednávka vyšetření

775 44 77 55

* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou.

Vyplňte zde prosím Vaše celé jméno. (Jméno, Příjmení popř. Titul).

Vyplňte zde prosím Vaší platnou emailovou adresu, na které jste k zastižení.

Uvedete-li telefonní číslo, dovolíme si Vás s nezávazným informativním hovorem kontaktovat sami.

Kam pokračovat dále

Sledujte nás na Facebooku

© Všechna práva vyhrazena studio Forbio - Celkové vyšetření zdravotního stavu | Partneři

optimalizace pro vyhledávače