Nový BICOM Optima
intenzivnější účinnost, lepší snášenlivost, větší úspora času.

Biorezonance BICOM ®Jednička v biorezonanci

[Přeskočit navigaci]


jste zde: úvodní » BICOM OPTIMA


Biorezonance BICOM Plzeň a Praha

Biorezonanční metoda Bicom je speciální diagnostický a terapeutický postup, nový směr v medicíně. Díky přístroji Bicom mohou být u mnohých případů zjištěny a léčeny skutečné, často skryté příčiny onemocnění.

OBJEDNAT VYŠETŘENÍ

 

Odvykání kouření

Přinášíme vám revoluční metodu v odvykání kouření díky které vás zcela bezbolestně zbavíme nikotinového hladu a tak i chuti na cigaretu. Vyzkoušejte metodu, která opravdu funguje.

PŘEČÍST CELÉ

Odvykání kouření

Jak přestat kouřit?

Kladete si tuto jednoduchou otázku, jak přestat kouřit? My pro vás máme jednoduché řešení, jak s kouřením navždy skoncovat a zbavit se tak závislosti na cigaretě.

PŘEČÍST CELÉ

Jak přestat kouřit?

Biorezonance

Biorezonance je léčebnou metodou, která léčí příčiny, ne pouze příznaky. Tato terapeitická metoda zasahuje přímo do samé podstaty vzniku nemocí.

PŘEČÍST CELÉ

VÝHODY PŘÍSTROJE BICOM

 • Diagnostika a terapie v jednom přístroji. Ostatní přístroje nabízí většinou pouze diagnostiku.
 • 30 leté zkušenosti s biorezonancí.
 • Přístroj BICOM je certifikovaný zdravotní přístroj v celé EU
 • V přístroji BICOM je nahraných 400 digitálních substancí (alergie, bakterie, viry apod.)
 • V přístroji BICOM je 1000 terapeutických programů a 200 osvědčených terapeutických kombinací dle diagnóz.
 • Léčení příčin, ne pouze příznaků
 • Celosvětově více než 20 000 terapeutů
 • Celostní medicína
 • Bezbolestná terapie i diagnostika
 • Žádné léky, chemie a vedlejší účinky

Na základě 30 leté zkušenosti a nepřetržitého vývoje v oblasti biorezonance vstupuje na trh nová generace přístroje BICOM OPTIMA vylepšený oproti svému předchůdci BICOM 2000 o mnoho zásadních vlastností posouvající obor biorezonance opět o kus dále.

Nové metody léčení

Dnešní doba je nazývána dobou informační. To potvrzuje obor biorezonance mající k léčení těla zcela nový přístup. Několik dekád vývoje v oblasti biofyziky a kvantové fyziky přináší důkazy o tom, že každá materiální částice v těle má vlnový i částicový charakter. Z toho vyplývá, že hmota je energie a všechny substance, tedy i všechny buňky, části těla, ale také viry, bakterie, pyly a toxiny, mají elektromagnetické vyzařování, tzv. frekvenční vzorek.

Větší účinnost biorezonance

buňkaOsvědčené kombinace biorezonančních programů pro nejrůznější diagnózy a klinické obrazy z humánní, dentální a veterinární medicíny se staly vstupními hodnotami pro standardizované léčebné programy. Součástí přístroje BICOM OPTIMA je uloženo více jak 400 komplexů substancí díky nimiž je možné terapeuticky léčit mnohačetné diagnózy a klinické obrazy z různých oborů.

Díky složitému technickému vývoji se podařilo rozšířit frekvenční spektrum o nejnižší rozsah 1 – 25 Hz. Tento frekvenční rozsah je velmi důležitý jelikož v tomto pásmu pracují i mozkové vlny. Díky tomu jsme schopni regulovat funkci celého těla na centrální řídicí úrovni. Rozšíření o nejnižší frekvenční pásmo s sebou přineslo 135 nových biorezonančních programů.

Léčba přístrojem BICOM

BICOM OPTIMA využívá biorezonanční terapie pro samoregulaci tělesného systému. Správná mezibuněčná komunikace je základem pro zdravé tělo. Na základě elektromagnetického působení přístroje je stimulována samoléčící schopnost organismu. Biorezonanční přístroj BICOM OPTIMA je úspěšně využíván nejen při odvykání kouření, ale především dosahuje skvělých výsledků při léčení:

 • alergie
 • kožních problémů
 • zažívacích potíží
 • chronicky virových, bakteriálních a mykotických infekcí

Kam pokračovat dále

Sledujte nás na Facebooku

© Všechna práva vyhrazena studio Forbio - Celkové vyšetření zdravotního stavu | Partneři

optimalizace pro vyhledávače